SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Jesienna ramówka Polsatu 2016. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki Polsatu. Kto wyglądał najlepiej?

Jesienna ramówka Polsatu 2016. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki Polsatu. Kto wyglądał najlepiej?

25.08.2016, godz. 20:57
Jesienna ramówka Polsatu 2016
Jesienna ramówka Polsatu 2016 foto: AKPA

Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu 2016 z aktorami z seriali i zarazem gwiazdami 6 edycji taneczego show "Taniec z gwiazdami" w roli głównej. To właśnie oni królowali na czerwonym dywanie podczas konferencji ramówkowej Polsatu na jesień 2016? Kto pojawił się na uroczystej gali? Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia gwiazd seriali "Pierwsza miłość" oraz "Przyjaciółki" które będą rządzić telewizją już od września.

Jesień 2016 w telewizji Polsat będzie należała do seriali i programów rozrywkowych. Nic dziwnego, że to właśnie gwiazdy "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek", "Tańca z gwiazdami" i "Top Chef. Gwiazdy" były najchętniej fotografowane na prezentacji nowej ramówki Polsatu.

Agnieszka Sienkiewicz, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Joanna Opozda, Aneta Zając, Urszula Dębska, Mikołaj Krawczyk z ukochaną Sylwią Arnesen, Aleksandra Zienkiewicz, Elżbieta Romanowska, Mateusz Banasiuk, Klaudia Halejcio, Katarzyna Ankudowicz, Agnieszka Wielgosz, Marek Bukowski, Krzysztof Wieszczek czyli członkowie obsady "Pierwszej miłości" i "Przyjaciółek" to tylko niektóre z gwiazd na konferencji ramówkowej Polsatu. Zobaczcie zdjęcia znanych aktorów na ramówce Polsatu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: