SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Jasnowidząca Wanga - nowy serial w FOKUS TV od 7.12.2015

Jasnowidząca Wanga - nowy serial w FOKUS TV od 7.12.2015

08.12.2015, godz. 06:00
Jasnowidząca Wanga - serial FOKUS TV
Jasnowidząca Wanga - serial FOKUS TV foto: Fokus TV

"Jasnowidząca Wanga" to 12-odcinkowy serial fabularny w FOKUS TV, który przybliża postać niezwykłej kobiety, bułgarskiej niewidomej mistyczki i znachorki, posiadającej wyjątkową moc przepowiadania przyszłości. "Jasnowidząca Wanga" pojawiła się na antenie FOKUS TV w poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 18.50. Premierowe odcinki serialu są emitowane od poniedziałku do środy.

O czym jest serial "Jasnowidząca Wanga"?

Czy w 2016 roku Europa się wyludni? Czy Chiny staną się potęgą w 2018 roku? To prawda, że koniec świata nastąpi w roku 5079? Tak wyglądają przepowiednie Wangi – bułgarskiej niewidomej mistyczki i znachorki, która przewidziała m.in.: śmierć Stalina, zatonięcie okrętu podwodnego Kursk i atak na World Trade Center.

Moskwa, 1996 rok. Zbliżają się wybory prezydenckie. Asystent Borysa Jelcyna, Sergiej, próbuje go przekonać do spotkania z Wangą – niezwykłą staruszką z Bułgarii, której wiele proroctw się spełniło. Kobiecie również zależy na kontakcie z głową państwa. Jednak Jelcyn odmawia i na spotkanie wysyła swojego asystenta.

CHCESZ OBEJRZEĆ WSZYSTKIE ODCINKI "JASNOWIDZĄCEJ WANGI" ? WEJDŹ NA FOKUS.TV, OGLĄDAJ ZA DARMO >>

Na miejscu pod domem Wangi koczują tłumy, niektórzy czekają już dwa miesiące na wizytę. Kobieta przepowiada asystentowi, że Jelcyn wygra wybory, ale musi uważać na serce. Następnie prosi, by przyszła do niej Alisa – młoda dziennikarka, która przyjechała wraz z ekipą filmowców. To właśnie jej staruszka postanawia opowiedzieć historię swojego życia, przeczuwając, że niedługo umrze. Rozpoczyna się pasjonująca podróż w przeszłość.

Kim jest Wanga z serialu FOKUS TV?

Wanga, a właściwe Wangelija Pandewa Dimitrowa, urodziła się w 1911 roku w Strumicy (dzisiejsza Macedonia) w ubogiej rodzinie. Gdy miała 12 lat, straciła wzrok – prawdopodobnie w wyniku silnej wichury, która przeszła przez kraj. Jej oczy posklejał piach i brud, powodując trwałe kalectwo. W 1941 roku, w wieku 30 lat, odkryła swoje umiejętności mistyczki.

Leczyła ludzi, którym nie pomogła medycyna, przepowiadała przyszłość. W 1942 roku odwiedził ją sam car Bułgarii, Borys III. Przepowiedziała m.in. wybuch II wojny światowej i datę dojścia Hitlera do władzy. Spośród przepowiedni, które miałyby się spełnić są m.in.: wyludnienie Europy, wynalezienie nowego źródła energii, silne trzęsienie ziemi w Chinach czy wojna chemiczna.

Oglądaj nowy serial fabularny "Jasnowidząca Wanga" od poniedziałku do środy od 7.12.2015, o godz. 18:50 tylko w FOKUS TV. Więcej na www.fokus.tv.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: