SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Intryga Darka i jego matki wyjdzie na jaw. Natalka i Franek wypędzą Darka z domu Mostowiaków

M jak miłość. Intryga Darka i jego matki wyjdzie na jaw. Natalka i Franek wypędzą Darka z domu Mostowiaków

08.03.2016, godz. 07:37
M jak miłość odc. 1213. Darek Maj (Marcel Sabat), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1213. Darek Maj (Marcel Sabat), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" dowie się, że Darek (Marcel Sabat) cały czas knuje ze swoją matką Katarzyną (Grażyna Strachota) jak odebrać jej córkę Hanię (Maja Marczak)? Na szczęście tak. W 1213 odcinku "M jak miłość" przebiegła intryga Darka wyjdzie na jaw. Dzięki Patrycji (Martyna Trawczyńska), Natalia pozna całą prawdę o swoim byłym chłopaku, który oszukuje ją w sprawie choroby serca i chce przepisać na Hanię swoje mieszkanie, byle tylko móc ingerować w jej życie!

"M jak miłość" odcinek 1211 - wtorek, 29.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szatański plan Darka z "M jak miłość" i jego matki, by przejąć opiekę nad małą Hanią zostanie znieweczony przez kochankę Darka, która jest także przyjaciółką Natalki.

Kiedy Patrycja odkryje, że Maj tylko ją wykorzostuje, żeby za jej pomocą manipulować Natalią, a na boku ma inną przyjaciółkę do łóżka wpadnie w szał. Zagrozi Darkowi, że powie Natalce całą prawdę. Ale chłopak też będzie miał na nią "haka" - nagie zdjęcia Patrycji! Dzięki nim zapewni sobie milczenie kochanki, lecz nie na długo.

Przeczytaj: M jak miłość. Intryga Darka. Jego kochanka Patrycja szpieguje Natalkę

W 1213 odcinku "M jak miłość" Patrycja postanowi wreszcie ujawnić prawdziwą twarz Darka, który tylko udaje, że zależy mu na Hani i zgrywa kochającego tatusia, żeby wkupić się w łaski Mostowiaków. Kochanka Darka odwiedzi Natalię w Grabinie i powie jej wszystko co wie na temat fikcyjnej choroby Maja oraz planach jego matki, żeby przejąć opiekę nad Hanią. 

Natalia będzie wstrząsnięta tymi słowami. Wierzyła bowiem, że Darek naprawdę się zmienił. Co prawda wcześniej odrzuciła jego ofertę i nie przyjęła mieszkania, które chciał przepisać na Hanię, ale zastrzegła, że nie wyklucza, by w przyszłości córka sama zdecydowała czy chce to mieszkanie od ojca.

Patrz: M jak miłość. Tomek oświadczy się Joasi. Wybierze pierścionek zaręczynowy

Po odwiedzinach Patrycji stanie się jasne, że Darek wykonywał tylko polecenia swojej matki. Katarzyna Maj wymyśliła sobie, że chce zabrać Mostowiakom małą Hanię, bo to jej jedyna wnuczka. Darek jest bezpłodny i nigdy nie będzie mógł mieć dzieci. W takim wypadku to Hania stanie się kiedyś jedyną spadkobierczynią fortuny Majów. A matka Darka za nic w świecie nie chce dopuścić, by majątek przepadł w obce ręce.

Gdy w 1213 odcinku "M jak miłość" Darek przyjedzie o Grabiny do córki Natalka wścieknie się i zarzuci mu, że ją okłamał. Zabroni mu widywać Hanię. Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski), który będzie świadkiem ich kłótni wypędzi Darka od Mostowiaków. Pytanie tylko czy matka Darka da się tak łatwo usunąć z życia wnuczki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: