SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Hity i kity jesiennej ramówki 2015. Które seriale najlepsze? Wyniki oglądalności seriali

Hity i kity jesiennej ramówki 2015. Które seriale najlepsze? Wyniki oglądalności seriali

22.09.2015, godz. 09:50
Hity i kity jesiennej ramówki 2015. M jak miłość, Aż po sufit, Przyjaciółki, Ojciec Mateusz
Hity i kity jesiennej ramówki 2015. M jak miłość, Aż po sufit, Przyjaciółki, Ojciec Mateusz foto: TVP, MTL Maxfilm, TVN/X-NEWS.pl, m-jak-milosc.pl

Wyniki oglądalności seriali z jesiennej ramówki 2015 dowodzą, że widzowie w Polsce kochają tylko jeden serial. "M jak miłość" wygrywa w rankingu najchętniej oglądalnych polskich produkcji. Każdy odcinek nowego 16 sezonu "M jak miłość" gromadzi ponad 6,4 mln widzów. "M jak miłość" jest absolutnym hitem jesieni 2015. Trochę w tyle zostawia 17 sezon "Na dobre i na złe", 14 sezon "Ojca Mateusza" i nowy serial w TVP1 "Dziewczyny ze Lwowa". Najgorsze wyniki oglądalności mają seriale: "Aż po sufit" w TVN, "Prokuartor" w TVP2 i "Skazane" w telewizji Polsat.

Ranking najlepszych seriali jesieni 2015

Które seriale z jesiennych ramówek stacji telewizyjnych notują najwyższe wyniki oglądalności? Od emisji premierowych odcinków minęło już trochę czasu, więc pora na małe podsumowanie i ranking serialowych hitów i kitów jesieni 2015!

Przeczytaj: Aż po sufit. Porażka Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

Powody do radości mają producenci "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Ojca Mateusza" i "Przyjaciółek". Serial o losach rodziny Mostowiaków gromadzi średni 6,4 mln widzów.

Lekarze z Leśnej Góry też wiedzą jak podbić serca Polaków, bo każdy odcinek ogląda 4,6 mln widzów. Trzecie miejsce na podium należy do księdza detektywa z Sandomierza. Nowy 14 sezon przygód ojca Mateusza śledzi średnio 4,1 mln osób. To więcej niż w zeszłym roku.

Jeśli chodzi o nowe seriale jesienią 2015 to absolutnym hitem są "Dziewczyny ze Lwowa", emitowane w każdą niedzielę o godz. 20.25 w TVP1. Pierwszy odcinek serialu o losach czterech Ukrainek przyjeżdżających do Polski po lepsze życie oglądało aż 3,5 mln widzów! Produkcja jako jedyna utrzymała wysoką oglądalność po trzech pierwszych odcinkach (średnio 3,4 mln widzów).

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Nowy serial TVP1 hitem w telewizji. Premierowy odcinek oglądało 3,5 mln widzów

"Przyjaciółki" w telewizji Polsat też cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Nowy 6 sezon przygód Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska) ogląda o średnio 2 mln widzów.

Znacznie gorzej wypada nowy serial Polsatu "Skazane", emitowany we wtorku o godz. 21.35. Produkcję ogląda tylko 1,3 mln osób. W paśmie emisji wyprzedzają jednak "Aż po sufit", nowy serial TVN z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą, który z odcinka na odcinek notuje coraz gorsze wyniki oglądalności.

Saga rodziny Domirskich od premiery stracił już niemal pół miliona odbiorców (premierę obejrzało w TVN 1,5 mln osób, a ostatni 3 odcinek już nieco ponad milion).

Także "Prokurator", nowy serial kryminalny w TVP2 z Jackiem Komanem, Wojciechem Zielińskim i Magdalenę Cielecką na podstawie scenariusza braci Miłoszewskich nie zachwycił widzów.  Pierwszy odcinek "Prokuratora" zgromadził 1,25 mln osób, trzeci już tylko 1,09 mln. Serial traci widownię z odcinka na odcinek tak jak "Aż po sufit".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: Artrama
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: