SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Hell On Wheels - Witaj w piekle. Premiera 2 sezonu w FOKUS TV - ZWIASTUN

Hell On Wheels - Witaj w piekle. Premiera 2 sezonu w FOKUS TV - ZWIASTUN

05.11.2016, godz. 02:00
Hell On Wheels - Witaj w piekle
Hell On Wheels - Witaj w piekle foto: Fokus TV

"Hell On Wheels - Witaj w piekle", amerykański serial z gatunku western doczekał się 2 sezonu w FOKUS TV, już od soboty, 5.11.2016, o godz. 22.00 na antenie FOKUS TV będzie można oglądać premierowe odcinki serialu "Hell On Wheels - Witaj w piekle". Co wydarzy się w nowych odcinkach?

"Hell On Wheels - Witaj w piekle" - premiera 2 sezonu w FOKUS TV w sobotę, 5.11.2016, o godz. 22.00

Na dzikim zachodzie wre praca przy budowie kolei transkontynentalnej. Hell on Wheels to miasto bezprawia stworzone dla budowniczych „żelaznych dróg”. Cullen Bohannon wie, że właśnie tu odnajdzie morderców swojej żony. Aby zdobyć pieniądze na założenie kolonii konfederackiej w Meksyku, Bohannon wraz z grupą rebeliantów i bandytów okrada rządzącego w miasteczku chciwego przedsiębiorcę Duranta (Colm Meaney). Swede – jego prawa ręka i przebiegły szef ochrony – chce pokrzyżować plany Bohannona i próbuje wykorzystać do swoich celów wielebnego Cole’a.

Zobacz: Hell On Wheels - Witaj w piekle. O czym jest nowy serial w FOKUS TV?

Były niewolnik Elama (Common), wciąż walczy o należne mu prawa. Między nim, a byłą prostytutką Evą (Robin McLeavy) rodzi się uczucie. Związek białej kobiety z czarnoskórym mężczyzną był w tamtych czasach nie do zaakceptowania. Nawet w takim miejscu jak Hell on Wheels para będzie musiała ukrywać się przed „obrońcami moralności”. Młoda wdowa Lily (Dominique McElligott) próbuje odnaleźć swoje miejsce w męskim świecie. Cullen darzy ją zaufaniem. Lily może liczyć na jego pomoc, choć ich relacja jest dość napięta i nie zawsze się ze sobą zgadzają. Jednak spotkanie w Starlight Saloon może być początkiem czegoś całkiem nowego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Fokus TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: