SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Hell On Wheels - Witaj w piekle. Bohaterowie nowego serialu FOKUS TV - opis postaci

Hell On Wheels - Witaj w piekle. Bohaterowie nowego serialu FOKUS TV - opis postaci

26.09.2016, godz. 06:10
Hell On Wheels - Witaj w piekle
Hell On Wheels - Witaj w piekle foto: Fokus TV

"Hell On Wheels - Witaj w piekle, amerykański serial z gatunku western, już od soboty, 1.10.2016, o godz. 22.00 na antenie FOKUS TV. Poznajcie losy bohaterów "Hell On Wheels - Witaj w piekle" i przekonajcie się kto gra główne role!

"Hell On Wheels - Witaj w piekle" - premiera w FOKUS TV w sobotę, 1.10.2016, o godz. 22.00

CULLEN BOHANNON (Anson Mount)
Cullen Bohannon to były żołnierz wojsk konfederatów, którego jedynym celem jest pomszczenie śmierci ukochanej żony. Trafia do miasteczka Hell on Wheels, gdzie znajduje posadę zarządcy robotników kolei. To daje mu możliwość zdobycia informacji na temat zabójców jego żony. Na swoje drodze spotyka czarnoskórego Elama, który będzie mu pomagał, oraz piękną wdówkę Lily Bell.

LILY BELL (DOMINIQUE McELLIGOTT)
W Nebrasce Czejenowie zabijają męża Lily - Roberta Bella, który pracował nad planami budowy kolei. Kobiecie udaje się uratować jego cenne mapy. Chce je zdobyć Thomas Durant - chciwy przedsiębiorca, który żyje z rządowych dotacji na budowę kolei. Lily musi się ukrywać, gdyż grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Cullan będzie jej pomagał.

Zobacz: Hell On Wheels - Witaj w piekle. O czym jest nowy serial w FOKUS TV?

ELAM FERGUSON (Common)
Elam Ferguson jest wyzwolonym niewolnikiem pracującym przy budowie kolei. Jako wolny człowiek próbuje dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest. Wszędzie czuje się obco. W miarę jak awansuje w kolejowej hierarchii, sprowadza na siebie kłopoty. Jego losy splatają się z losami Cullena. Obaj pochodzą z południa i będą razem pracować.

THOMAS „DOC” DURANT (COLM MEANEY)
Thomas „Doc” Durant istniał naprawdę. Podstępny, chciwy, bez skrupułów. Wykorzystywał każdą okazję do zarobienia pieniędzy. Dopiero, gdy budowa kolei dobiegała końca, a on stał się bardziej bogaty niż kiedykolwiek się spodziewał, zaczął martwić się o swoje miejsce w historii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Fokus TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: