SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gwiazdy seriali wspierają WOŚP

Gwiazdy seriali wspierają WOŚP

16.01.2017, godz. 18:00
Aneta Zając
Aneta Zając foto:

Wasi ulubieńcy ze szklanego ekranu czynnie wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Michał Żebrowski, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski i Aneta Zając pochwalili się zdjęciami z 25. finału WOŚP, w którym udział. Niektórzy stawili się w roli wolontariuszy, a inni wsparli akcję oddając na aukcje cenne przedmioty. Sprawdźcie!

25. Finał WOŚP - gwiazdy wspierają fundację

Kto z Was dorzucił się wczoraj do puszki wolontariuszy WOŚP? Wiele wskazuje na to, tym razem fundacja Jurka Owsiaka także pobije rekord! Wszystko dzięki darczyńcom, którzy okazali się niezwykle chojni.

Zobacz: Druga szansa. Aktorzy wspierają WOŚP! Książka z podpisami na licytacji

Wśród nich znalazły się także gwiazdy. Michał Żebrowski, Barbara Kurdej-Szatan i Aneta Zając pochwaliali się w sieci zdjęciami z wczorajszego finału. Katarzyna Zielińska nie obijała się i cały dzień na ulicach Warszawy zbierała datki do puszki jako wolontariuszka! Kacper Kuszewski, czyli Marek z "M jak miłość" zagrał ze swoim zespołem na jednym z charytatywnych koncertów, a swój udział w akcji deklarował także Bartłomiej Topa i Małgorzata Pieńkowska. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: