SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gwiazdy seriali na konferencji ramówkowej TVN - ZDJĘCIA

Gwiazdy seriali na konferencji ramówkowej TVN - ZDJĘCIA

24.01.2017, godz. 15:15
Ramówka TVN Bartłomiej Świderski Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Topa
Ramówka TVN Bartłomiej Świderski Małgorzata Kożuchowska Bartłomiej Topa foto: x-news

Podczas konferencji ramówkowej TVN na sezon wiosenny 2017 pojawło się wiele sław oraz gwiazd seriali! Zostało zdradzonych również kilka szczegółów, dotyczących nadchodzących wydarzeń. Zobacz, co stanie się w serialach TVN wiosną 2017 roku i jak prezentowali się aktorzy  podczas konferencji TVN!

Konferencja ramówkowa TVN - WIOSNA 2017

Konferencję ramówkową TVN 24 stycznia 2017 odwiedziła ekipa "Na Wspólnej", między innymi Julia Kamińska i Bożena Dykiel, grające Romę i Marię Ziębę.  Klasyk wśród seriali TVN nadal obfituje we wciągające przygody bohaterów i nie zapowiada się na to, aby miało się coś zmienić!

Zobacz: Na Wspólnej. Ilona wygra z Białaczką. Maks namówi ukochaną na leczenie

Nie mogło również zabraknąć aktorów z serialu "Druga szansa", którego 3 sezon wychodzi właśnie na wiosną 2017 roku. Zjawiła się oczywiście Małgorzata Kożuchowska w eskorcie dwóch swoich serialowych kochanków Moniki Boreckiej - Bartłomieja Topy i Bartłomieja Świderskiego. Kto jest ojcem, już wiemy... Ale kto prześladuje Monikę? 3 sezon serialu "Druga szansa" będzie bardzo emocjonujący!

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Wiemy kto jest ojcem dziecka Moniki!

Znany i lubiany Paweł Małaszyńskie nie mógł nie odwiedzić ramówki TVNu, chociażby z tego powodu, że odgrywa główną rolę w najnowszej produkcji "Belle Epoque". Serial historyczny pojawi się już niedługo, a wszystko wskazuje na to, że będzie zjawiskowy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: