SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gwiazdy seriali kibicują na meczu Euro 2016 Polska - Irlandia Północna

Gwiazdy seriali kibicują na meczu Euro 2016 Polska - Irlandia Północna

12.06.2016, godz. 21:07
Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek kibicują podczas meczu Polska-Irlandia
Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek kibicują podczas meczu Polska-Irlandia foto:

Gorączka Euro 2016 opanowała wszystkich, także gwiazdy seriali! Podczas meczu Polska - Irlandia Północna w niedzielę, 12.06.2016, aktorzy znani z polskich seriali aktywnie włączyli się w kibicowanie Polakom w czasie ich pierwszego meczu na Euro 2016 w Nicei. Zobaczcie zdjęcia gwiazd zagrzewających do boju reprezentację Polski.

Gwiazdy seriali "M jak miłość", "Pierwsza miłość", "Na dobre i na złe" kibicują Polakom na Euro 2016. I choć większość z nich nie miała tego szczęścia, by pojechać na pierwszy mecz reprezentacji Polski z Irlandią do Nicei, to na ich profilach na Facebooku i Instagramie nie brakuje zdjęć zagrzewających drużynę Adama Nawałki do walki.

Kto kibicował Polsce podczas meczu wygranego 1:0 meczu z Irlandią? Oczywiście bracia Mroczkowie z "M jak miłość", Rafał i Marcin, którzy są zapalonymi piłkarzami w Reprezentacji Artystów Polskich.

Poza tym do kibicowania włączyli się też Katarzyna Cichopek z "M jak miłość", Aneta Zając, Michał "Misiek" Koterski i Klaudia Halejcio z "Pierwszej miłości", lekarze ze szpitala w Leśnej Górze na planie "Na dobre i na złe" oraz Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło. Najmłodszym kibcem był natomiast Feliks Matecki, czyli Wojtuś z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: