SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gwiazdy seriali bez makijażu - ZDJĘCIA

Gwiazdy seriali bez makijażu - ZDJĘCIA

07.07.2017, godz. 14:45
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan foto:

W świetle lamp i na czerwonych dywanach - aktorki zawsze wyglądają jak boginie. Tymczasem Wasze serialowe ulubienice nie zawsze pozują do zdjęć w pełnym makijażu. Jak wtedy wyglądają? Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska, Katarzyna Bujakiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha i Katarzyna Cichopek nie wstydzą się swojego naturalnego oblicza i chętnie pokazują się w mediach społecznościowych bez całej otoczki, która zwykle towarzyszy im przed kamerami.

Gwiazdy seriali BEZ MAKIJAŻU

Widzicie je na szklanym ekranie i zawsze wyglądają zjawiskowo. Dopieszczone przez sztab stylistów i makijażystek wyglądają olśniewająco i niejedną z nas mogą wpędzić w kompleksy, ale... Serialowe aktorki nie zawsze wyglądają tak, jak w telewizji. Wiele z nich chętnie chwali się swoim naturalnym wyglądem w sieci.

Nazywana ikoną stylu Boska, czyli Małgorzata Kożuchowska z "Rodzinki.pl" i Monika Borecka z "Drugiej szansy". Na ekranie wygląda oszałamiająco - za tym stoi oczywiście sztab specjalistów. Ale i bez nich aktorka jest piękna! Nic dziwnego, że śmiało publikuje zdjęcia bez makijażu i drogich stylizacji.

Dobranoc#warsawbynight #privateshow # #gotobed #timeforrest #seeyoutomorrow #jutrobedzielepiej

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) 12 Maj, 2017 o 2:55 PDT

 

Katarzyna Cichopek po pracy na planie "M jak miłość" wraca do swojego mieszkania i chętnie pozuje do zdjęć w wygodnych ubraniach i bez makijażu.

Good evening #summervibes #evening #beautifulnature #homesweethome #natural

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) 28 Cze, 2017 o 8:59 PDT

Anna Mucha też jest dumna ze swojej urody i nie wstydzi się pokazywać zdjęć bez wcześniejszej konsultacji z kosmetyczką.

Naturalnie piękna jest także Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka, która wcielała się w rolę Kasi Mularczyk w "M jak miłość" dziś gra Dorotę w "Przyjaciółkach", ale poza kamerami raczej unika potocznie mówiąc... tapety.

#weekend #flowers #goodvibes #goodenergy #sunnyday #smile #motherhood #momslife #slowlife #simplylife #familytime

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) 20 Maj, 2017 o 9:53 PDT

Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza z "Przyjaciółek" na ekranie zawsze wygląda bosko. Dokładnie uczesana i pomalowana, a poza planem? Naturalna, piękna i uśmiechnięta!

Kolejna gwiazda, która nie wstydzi się swojego naturalnego "ja" to Barbara Kurdej-Szatan. Trzeba przyznać, że jej uśmiech jest hipnotyzujący i nie potrzeba do tego dodatkowej otoczki z makijażu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: