SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gwiazdy "M jak miłość" w świątecznym odcinku Familiady

Gwiazdy "M jak miłość" w świątecznym odcinku Familiady

15.04.2017, godz. 20:00
Familiada odcinek 16.04.2017, Teresa Lipowska, Robert Moskwa, Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Olga Szomańska
Familiada odcinek 16.04.2017, Teresa Lipowska, Robert Moskwa, Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Olga Szomańska foto: pytanienasniadanie.tvp.pl

Przed nami wyjątkowy, wielkanocny odcinek "Familiady", a w niej Wasi ulubieńcy z serialu "M jak miłość". W rywalizacji udział weźmie: Teresa Lipowska, Robert Moskwa, Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Olga Szomańska. Emisja świątecznego odcinka już w niedzielę 16.04.2017 o godzinie 14.

Gwiazdy "M jak miłość" w wielkanocnej "Familiadzie"

Dobra wiadomość dla fanów "M jak miłość". Po pierwsze, serial będzie emitowany w świąteczny poniedziałek, a po drugie w niedzielę też będziecie mieli okazję spotkać swoich ulubieńców. Ekranowa Barbara Mostowiak, Kinga Zduńska, Marzenka, Artur Rogowski i Paweł Zduński będą drużyną w "Familiadzie"! W popularnym teleturnieju ich przeciwnikami będą gwiazdy stacji TVP2. Kto wygra? Przekonamy się już w niedzielę, ale jedno jest pewne - emocji nie zabraknie.

Zobacz też: Seriale na Wielkanoc 2017. W telewizji zabraknie kilu seriali. Nie będzie Drugiej szansy, Na Wspólnej i...

- Świetna zabawa, rodzinna atmosfera. Bezpiecznie, fajnie, z dozą adrenaliny - tak Katarzyna Cichopek skomentowała swój udział w show.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: