SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gra o tron 8 sezon. Odcinki długości filmu

Gra o tron 8 sezon. Odcinki długości filmu

05.07.2017, godz. 11:00
Gra o tron - zwiastun i plakat nowej serii
Zdjęcie z 7 sezonu serialu "Gra o tron". foto: HBO

Ostatni 8 sezon serialu "Gra o tron" przybierze zupełnie inną formę, niż dotychczas. Odcinki będą o wiele dłuższe, a ujęcia walk nie będą miały ograniczeń budżetowych. "Gra o tron" w 8 sezonie zapowiada się naprawdę dobrze! Co mówią osoby z produkcji?

"Gra o tron" 7 sezon, premiera 17 lipca 2017 roku

Jak ujawniła Paula Fairfield, już niedługo widzowie "Gry o tron" oglądając 7 sezon zostaną przyjemnie zaskoczeni. Odcinki w tegorocznej serii będą znacznie dłuższe, niż dotychczas, zaś w ostatnim sezonie będą już długości filmu pełnometrażowego. Produkcja bardzo przykłada się do wielkiego finału, akcja nabiera tempa i nie ma zgody nawet na cięcie kosztów.

Odcinki w 7 sezonie "Gry o tron" będą trwały od 50 do 81 minut, a w 8 serii nie będą schodziły poniżej 80 minuty.

Zobacz: Gra o tron 7 sezon. Zobacz ZWIASTUN polskiej premiery

- Przy każdym wcześniejszym sezonie twórcy dysponowali określonym budżetem na kilka dodatkowych ujęć ze smokami. Musieli rozplanować, jak je wykorzystać. W tym roku tak nie jest. Nie ma takich ograniczeń - powiedziała dźwiękowiec "Gry o tron" jak podają media.

Zazwyczaj przy innych produkcjach wydłużenie odcinka potrafi widza zmęczyć i zniechęcić do dalszego oglądania. Czy tak będzie w przypadku 8 sezonu "GoT"? Większość fanów "Gry o tron" ucieszyło się na tę wiadomość, więc raczej nic na to nie wskazuje!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: