SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gra o tron 7 sezon. Zobacz ZWIASTUN polskiej premiery

Gra o tron 7 sezon. Zobacz ZWIASTUN polskiej premiery

23.06.2017, godz. 11:00
Gra o tron, 7 sezon, Daenerys (Emilia Clarke)
foto: HBO

Świetna nowina dla widzów serialu "Gra o tron". HBO udostępniło kolejną zajawkę zbliżającej się premiery. Sezon 7 nadchodzi wielkimi krokami, emocje wciąż rosną i wiadomo już, że seria powoli zbliża się ku końcowi! Zobaczcie najnowszy zwiastun "GoT" - akcja nabiera tempa!

"Gra o tron" 7 sezon, premiera 17 lipca 2017 roku

- Na podstawie tej serii da się wyczuć, że to wszystko zbliża nas do finału. Serial zaczyna przypominać trochę szybkowar - panuje totalny chaos. To będzie szalony sezon, rzuci was wszystkich na kolana. To wciąż ten sam schemat - postacie które wcześniej się ze sobą nie spotkały, zrobią to i pójdą tym razem o krok dalej. Lojalność wielu osób zostanie wystawiona na próbę - zdradza osoba z produkcji "Gry o tron".

I faktycznie, HBO potwierdza wszystkie doniesienia, podgrzewa atmosferę coraz to nowszymi zajawkami, a nawet powstało kilka wycieków scenariusza do internetu

Zobacz: Barwy szczęścia. Katarzyna Glinka szczerze o białaczce

W najnowszym zwiastunie 7 sezonu "Gry o tron" akcja wyraźnie nabiera tempa, widać nadchodzące, wielkie bitwy oraz niebezpieczeństwo z każdej strony. Wypowiedź Sansy Stark (Sophie Turner) brzmi, jakby zapowiadała śmierć kolejnego z bohaterów!

"Kiedy spadnie śnieg i nadejdzie biały wiatr samotny wilk padnie, ale wataha przetrwa"

Przeczytaj: Belfer 2 sezon. Kulisy produkcji. Tego nie zobaczycie w telewizji - WIDEO

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: