SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gra o tron 7 sezon: Nowe odcinki już w lipcu. Co się wydarzy? - ZWIASTUN

Gra o tron 7 sezon: Nowe odcinki już w lipcu. Co się wydarzy? - ZWIASTUN

28.05.2017, godz. 12:54
Gra o tron 7 - zwiastun
foto: Gran Turismo

Fani produkcji już nie mogą doczekać się premierowych odcinków 7 sezonu serialu "Gra o tron"! I nic dziwnego, ponieważ seria powoli zaczyna zbliżać się, niestety, do końca. Już wiadomo, co wydarzy się w 7 sezonie "Gry o tron" - w internecie nic się nie ukryje, szczególnie przed zapalonymi widzami. HBO wypuściło również nagrania...

"Gra o tron" 7 sezon, premiera 16 lipca 2017 roku

7 sezonu serialu "Gra o tron"wydaje się być zapowiedzią, jak podaje Telemagazyn.pl, bardzo chaotycznego końca produkcji. Potwierdzili to Jacob Anderson, znany z roli Szarego Robaka oraz serialowy Theon:

- Na podstawie tej serii da się wyczuć, że to wszystko zbliża nas do finału. Serial zaczyna przypominać trochę szybkowar - panuje totalny chaos.

- To będzie szalony sezon, rzuci was wszystkich na kolana. To wciąż ten sam schemat - postacie które wcześniej się ze sobą nie spotkały, zrobią to i pójdą tym razem o krok dalej. Lojalność wielu osób zostanie wystawiona na próbę.

Zobacz: Barwy szczęścia. Katarzyna Glinka szczerze o białaczce

Zdjęcia z produkcji wyglądają kosmicznie same w sobie, a przygotowania wrą pełną parą od sierpnia 2016 roku, kiedy to zaczęły się pierwsze prace na planie serialu "Gra o tron". Premiera 7 sezon została przesunięta ze względu na pogodę i jej niezgodność z linią czasu w produkcji, w której akurat zapadła zima. Aktualna data premiery planowana jest na 16 lipca 2017, a w Polsce 17 lipca.

Ponoć w 7 sezonie "Gry o tron" mają dołączyć nowi aktorzy, a nawet Ed Sheeran, który będzie wyśpiewywał poezję Aryi (Maisie Williams). Oprócz muzyka do obsady dołączą: Jim Broadbent znany z filmów o Harrym Potterze (profesor Slughorn), zawodnik MMA Conor McGregor, baseballista Noah Syndergaard, aktorzy Brendan Cowell (nagrodzony i trzykrotnie nominowany) i Tom Hopper ("Przygody Merlina/Merlin", "Saga Wikingów", "Piraci/Black Sails", "Barbarzyńcy").

PONIŻEJ FILMÓW ZAMIESZCZAMY STRESZCZENIE ODCINKÓW 7 SEZONU. NIE ODPOWIADAMY ZA EWENTUALNE SPOJLERY. CZYTELNIKU, ZJEŻDŻASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. WIEMY, ŻE KUSI. PONOWNIE - RADZIMY ROZWAŻYĆ DWA RAZY.

Przeczytaj: Belfer 2 sezon. Kulisy produkcji. Tego nie zobaczycie w telewizji - WIDEO

W 7 sezonie serialu "Gra o tron" Biali Wędrowcy zaczną zbliżać się do Muru. W tym kierunku podąża również Bran. Najmłodszy Stark przekroczy granicę Siedmiu Królestw. Czy dojdzie do spotkania z Eddisonem Tolletem?
Daenerys w 7 sezonie "Gry o tron" przestanie się pieścić i wyciągnie rękę po władzę nad Westernos. Zwoła zgromadzenie i wyśle zawiadomienia do wszystkich lordów Siedmiu Królestw. Snow po otrzymaniu wiadomości niezwłocznie wyruszy, a władzę w Winterfell przejmie Sansa. Kiedy Jon i Davos, który również wyruszy w podróż, dotrą na Smoczną Skałę powita ich nie kto inny, jak Tyrion Lannister.
Podczas spotkania z Daenerys w 7 sezonie serialu "Gra o tron", Snow odmówi i nie padnie przed nią na kolana. Przekaże jej wieści o Innych, którzy napierają bezlitośnie...
Co z Aryą? Dotrze do Winterfell. Czy to właśnie tam spotka Eda Sheerana, który uraczy ją swoim głosem? Tak, czy inaczej, Snow dowie się o jej przybyciu. Do "wesołej" kompanii Winterfellowskiej dołączą również Sam, Gilly i jej dziecko oraz Bran.
W międzyczasie Jon zacznie przewodzić grupie wyszkolonej specjalnie na potrzeby pozbywania się Innych. Dojdzie do tragedii, ponieważ jeden z jej członków zginie. Całe szczęście pozozstałych uratuje Smocza Królowa ze swoimi "dziećmi". Jeden ze smoków zostaje zabity i dołącza do Innych! Oczywiście, wywoła to ogromne kłopoty. Daenerys i Jon zacieśnią swoje więzi... Snow poznaje prawdę o swoim pochodzeniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: