SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gra o tron 7 sezon. Co się wydarzy w 1 odcinku nowej serii?

Gra o tron 7 sezon. Co się wydarzy w 1 odcinku nowej serii?

17.07.2017, godz. 11:00
Gra o tron 7 - nowe zdjęcia
Arya Stark pojawi się już w pierwszych scenach pierwszego odcinka 7 sezonu "Gry o tron". foto: HBO

Zima nadeszła! Zdradzamy, co wydarzy się w 1 odcinku 7 sezonu "Gry o tron". Siódma część jest kulminacyjnym punktem serii. Jon Snow (Kit GHarington), Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) oraz Cersei Lannister (Lena Headey) odegrają główne role w 1 odcinku 7 sezonu serialu "Gra o tron". Nie zabraknie również Aryi Stark (Maisie Williams). Co się wydarzy?

"Gra o tron" sezon 7 odcinek 1 w poniedziałek 17.07.2017, o godz. 20.10 w HBO

Już podczas pierwszych scen 1 odcinka 7 sezonu serialu "Gra o tron" dojdzie do masowego morderstwa dokonanego przez Aryę. Co stanie się z bohaterem granym przez Eda Sheerana, gdy spotka ją na swojej drodze?

Biali Wędrowcy będą sukcesywnie poruszać się w stronę muru. Jon Snow będzie musiał stanąć na wysokości zadania i zjednoczyć ludzi północy, aby stanęli ramię w ramię w walce o życie oraz wolność. Nie będzie to łatwe zadanie. W 1 odcinku 7 sezonu serialu "Gra o tron" okaże się, że największym utrudnieniem może być ktoś bardzo bliski... Sansa (Sophie Turner) może zaszkodzić całemu przedsięwzięciu.

Cersei według niej za cel wyznaczy sobie Jona i będzie próbowała za wszelką cenę go osiągnąć. Szykuje się nowy sojusz! Królowa jednakże sama nie będzie bezpieczna. Arya nie zamierza odpuścić.

"- Lód. Lodowy mur. Ten Mur. Miejsce, w którym dotyka morza. Jest tam zamek. I góra. Wygląda, jak grot strzały. Obok ciągną umarli... Tysiące umarłych."

Daenerys powróci do Westeros Dotknie ziemi, a na jej twarzy wymaluje się determinacja.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: