SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Gra o tron 6 sezon. Premiera nowych odcinków w HBO już 25.04.2016

Gra o tron 6 sezon. Premiera nowych odcinków w HBO już 25.04.2016

25.04.2016, godz. 07:20
Gra o tron 6 sezon w HBO
Gra o tron 6 sezon w HBO foto: HBO

"Gra o tron" 6 sezon już od poniedziałku, 25.04.2016, o godz. 20.10 w HBO. Co wydarzy się w 6 sezonie "Gry o tron"? Jak potoczą się losy bohaterów w nowych odcinków "Gry o tron"? Co czeka fanów sagi na podstawie powieści George RR Martina?

"Gra o tron" 6 sezon premiera w HBO poniedziałek, 25.04.2016, o godz. 20.10

Okrutny ród Boltonów wyrasta na głównego gracza w walce o tron. Jaime (Nikolaj Coster-Waldau) i Cersei (Lena Headey) muszą uporać się z osobistą tragedią i znaleźć siły, by utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, ponieważ może po nią sięgnąć sekta Wielkiego Wróbla.

Patrz: Gra o tron s06e01 za darmo - gdzie oglądać 1. odcinek 6. sezonu Gry o tron w TV i internecie?

Zdeterminowana Arya (Maisie Williams) poświęci wiele, by pomścić swoich bliskich. Po drugiej stronie morza Daenerys (Emilia Clarke) zmierzy się z demonami przeszłości, a zgorzkniały Tyrion (Peter Dinklage) będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie widać nowe i nieznane zagrożenie.

- Im bardziej bohaterowie są zdesperowani, tym gorszych czynów się dopuszczają - mówi Iwan Rheon (Ramsay Bolton), opisując 6. sezon "Gry o tron". Trudno się więc dziwić, że serial zrealizowany na podstawie sagi George'a R.R. Martina jak magnes przyciąga widzów przed telewizory. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: