SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Festiwal Międzyzdroje 2016. Aktorzy z seriali odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd - ZDJĘCIA

Festiwal Międzyzdroje 2016. Aktorzy z seriali odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd - ZDJĘCIA

03.07.2016, godz. 10:17
Festiwal Międzyzdroje 2016. Katarzyna Żak
Festiwal Międzyzdroje 2016. Katarzyna Żak foto: AKPA

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2016 dobiegł końca. Ostatniego dnia imprezy tradycyjnie odbyła się uroczysta Gala Odciśnięcia Dłoni. W sobotni wieczór, 2 lipca, o godz. 19 przed Hotelem Amber Baltic przy Promenadzie Gwiazd swoje odciski dłoni odsłonili m.in. aktorzy znani z seriali: Katarzyna Żak z "Rancza", Ewa Szykulska z "Lokatorów" i Marian Dziędziel z "Blondynki".

Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach należała do nich! Na 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach 2016 swój ślad zostawili aktorzy znani z seriali. Kto odcisnął swoje dłonie w słynnej Alei Gwiazd? W sobotę, 2 lipca 2016, do tego zaszczytnego grona dołączyli Katarzyna Żak, czyli  Solejukowa z "Rancza", Ewa Szykulska - niezapomniana Helena Bogacka z "Lokatorów" i Marian Dziędziel - Władysław Partyka z "Blondynki".

Patrz: Festiwal Międzyzdroje 2016. Aktorzy z seriali na 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - ZDJĘCIA

Jak zwykle punktem kulminacyjnym ostatniego dnia Festiwalu w Międzyzdrojach była uroczysta Gala Odciśnięcia Dłoni przy słynnej Promenadzie Gwiazd. Ceremonię poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość". Dla fanów seriali była to okazja, by zobaczyć z bliska swoich ulubieńców i zdobyć autograf oraz zdjęcie.

Festiwal w Międzyzdrojach 2016 przyciągnął sporo aktorów znanych z seriali. Od pierwszego dnia imprezy w nadmorskim kurorcie bawili się m.in. Andżelika Piechowiak, Jacek Kopczyński z ukochaną Patrycją Markowską i Wojciech Wysocki, Magdalena Zawadzka z "M jak miłość", Lucyna Malec i Marta Wierzbicka z "Na Wspólnej", Marek Siudym z "Barw szczęścia", Sambor Czarnota z "Barw szczęścia", Grzegorz Wons z "Rancza", Ewa Kasprzyk z "Blondynki". 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: