SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Festiwal Międzyzdroje 2016. Aktorzy z seriali na 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - ZDJĘCIA

Festiwal Międzyzdroje 2016. Aktorzy z seriali na 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - ZDJĘCIA

30.06.2016, godz. 14:30
Festiwal Międzyzdroje 2016. Marta Wierzbicka
Festiwal Międzyzdroje 2016. Marta Wierzbicka foto: AKPA

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2016 jak co roku przyciąga aktorów znanych z seriali. Drugiego dnia imprezy do nadmorskiego kurortu zaczęły ściągać same znane twarze. Kto już pojawił się w Międzyzdrojach na 20. edycji Festiwalu Gwiazd? Wśród zaproszonych gości, którzy chętnie pozowoli fotoreporterom znaleźli się m.in. Marta Wierzbicka i Lucyna Malec z "Na Wspólnej", Andżelika Piechowiak i Wojciech Wysocki z "M jak miłość" oraz Marek Siudym z "Barw szczęścia". Którzy aktorzy z seriali odsłonią swoje odciski dłoni na słynnej Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

Festiwal w Międzyzdrojach 2016 to wydarzenie, które co roku przyciąga do tłumy serialowych aktorów. Już w środę, 29 czerwca, rozpoczeła się 21. edycja Festiwalu Gwiazd. Jak zwykle punktem kulminacyjnym Festiwalu w Międzyzdrojach będzie  uroczysta Gala Odciśnięcia Dłoni w sobotę, 2 lipca 2016, o godz. 19 przed Hotelem Amber Baltic przy Promenadzie Gwiazd.

Patrz: Ranczo. Katarzyna Żak odciśnie dłoń w Alei Gwiazd na Festiwalu Międzyzdroje 2016

W tym roku odciski swoich dłoni na Alei Gwiazd zostawią m.in. Katarzyna Żak, znana jako Solujowa z "Rancza", Ewa Szykulska, czyli niezapomniana Helena Bogacka z "Lokatorów" i Marian Dziędziel, czyli Władysław Partyka z "Blondynki".

Dla wielu serialowych aktorów Festiwal w Międzyzdrojach 2016 to dobra okazja, by się pokazać na czerwonym dywanie. W czwartek, 30.06.2016, do kurortu przyjechali m.in. Andżelika Piechowiak, Jacek Kopczyński z ukochaną Patrycją Markowską i Wojciech Wysocki z "M jak miłość", Lucyna Malec i Marta Wierzbicka z "Na Wspólnej", Marek Siudym z "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: