SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. ZWIASTUN nowego serialu TVP1. O czym są Dziewczyny ze Lwowa?

Dziewczyny ze Lwowa. ZWIASTUN nowego serialu TVP1. O czym są Dziewczyny ze Lwowa?

06.09.2015, godz. 19:15
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia)
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia) foto: AKPA

"Dziewczyny ze Lwowa" to nowy serial w jesiennej ramówce TVP1, który zastąpił "Ranczo" i zajął miejsce "Blondynki". Premiera "Dziewczyn ze Lwowa" w niedzielę, 6.09.2015, o godz. 20.25. Już w 1 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" widzowie poznają historie czterech Ukrainek, które przyjechały do Warszawy, by znalaźć pracę i liczą, że tu czeka ich lepsze życie. Zobacz zwiastun nowego serialu "Dziewczyny ze Lwowa" i poznaj główne bohaterki.

"Dziewczyny ze Lwowa" nowy serial w TVP1 od niedzieli, 6.09.2015, o godz. 20.25

W 1 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" rozpoczyna się nowy etap w życiu czterech przyjaciółek z Ukrainy. W nędznym mieszkaniu w kamienicy przeznaczonej do rozbiórki, właściciel "apartamentu", pan Henryk (Marian Dziędziel) i Swietłana (Anna Maria Buczek) szykują się na przyjazd ze Lwowa jej koleżanek. Okazuje się, ze zamiast dwóch przybywają trzy.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Kim są bohaterki nowego serialu?


Uliana (Anna Gorajska) to matka małej Nastki i zdolna skrzypaczka, absolwentka konserwatorium we Lwowie. Po tym jak traci pracę nie ma środków do życia. Wyjeżdża do Warszawy, bo chce się uwolnić od alkoholika Denisa, byłego męża, który znęca się nad Ulianą.

W Warszawie trafia dotoksycznego domu starszego, częściowo sparaliżowanego pana (Stanisław Brejdygant), jego nie bardzo udanego syna (Sławomir Grzymkowski) i wrednej synowej (Dorota Segda).

Polina (Magdalena Wróbel) jest obrotna, ale mimo studiów menadżerskich, z powodu bankructwa zamyka swoją agencję modelek, w którą wpakowała wszystkie oszczędności. Polina nie ma za co żyć. Mimo wielkiej miłości do synka Semenki i rodziców, zostawia go pod ich opieką i rusza do Warszawy.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Michałowa z Rancza jako Nowakowa

Olyia (Katarzyna Ucherska), najmłodsza z dziewczyn jest prosta i nie ma wykształcenia, ale szaleje z miłości do cwanego nieroba Igora (Józef Pawłowski). Nie chce jechać do Polski i nie chce rozstawać się z ukochanym. Sęk w tym, że narzeczony potrzebuje kasy, a do pracy na budowę iść nie ma zamiaru. Olyia musi wyjechać jeśli chce zatrzymać przy sobie Igora.

Swietłana, inżynier chemik z wykształcenie, w Polsce mieszka od trzech lat. Zdarzają jej się różne domy i sytuacje. Swietłanę łączą bliskie relacje z zamożnym mecenasem, którego w marzeniach i w najbliższych planach, widzi, jako swojego męża i ojczyma dwójki jej dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

 

"Dziewczyny ze Lwowa" - ZWIASTUN nowego serialu w TVP1 >>>

 

 

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: