SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa ostatni odcinek 13 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa ostatni odcinek 13 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

22.11.2015, godz. 18:29
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia)
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia) foto: AKPA

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 13 ostatni na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 13 "Kropla przepełnia czarę" premiera w TVP1 w niedzielę, 29.11.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji ostatni 13 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 13 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 13 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

Uljana (Anna Gorajska) kontynuuje naukę gry u profesora (Stanisław Brejdygant). Niepokoi ją jego zachowanie. O tym, co martwi muzyka, wie jego synowa (Dorota Segda). To ona bowiem przyczyniła się do jego problemów.

Olyia (Katarzyna Ucherska) domyśla się, że Nowakowa (Marta Lipińska) ma kłopoty. Wkrótce dowiaduje się o niespodziewanie "odnalezionej" siostrzenicy kobiety. Wraz z mężem przyszła ona odwiedzić ciotkę. Po serii pytań Olyia ma dosyć. Marzy tylko o tym, aby wrócić do Tomka (Adrian Zaremba) i wypłakać się w jego ramionach.

Tymczasem okazuje się, że przyjechała matka mężczyzny. Na wieść, że partnerka jej syna nie ma żadnego wykształcenia i pracuje jako sprzątaczką, daje jej do zrozumienia, co o niej myśli.

Swieta (Anna Maria Buczek) po powrocie ze Lwowa spędza noc u mecenasa (Krzysztof Stelmaszyk). Wciąż jednak jest zdania, że ich związek nie ma przyszłości. Mimo wszystko mówi mężczyźnie, że jest gotowa zaryzykować. Stawia przy tym dwa warunki - chce pozostać niezależna i zamierza prowadzić interes z Polina (Magdalena Wróbel)

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: