SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa odcinek 9 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 9 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

25.10.2015, godz. 18:29
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), mecenas Piotr (Krzysztof Stelmaszyk)
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), mecenas Piotr (Krzysztof Stelmaszyk) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 9 na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 9 "Terroryzm muzyczny" premiera w TVP1 w niedzielę, 1.11.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji 9 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 9 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 9 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 9 - streszczenie, co się wydarzy?

Piotr (Krzysztof Stelmaszyk) i Swieta (Anna Maria Buczek) spotykają się w restauracji. Ukrainka tłumaczy mecenasowi, że nie mogą być razem. Mężczyzna jest wyraźnie zawiedziony. Nie chce pogodzić się z decyzją imigrantki i decyduje się walczyć o jej serce. Prosi o pomoc Kasię (Paulina Chapko).

Tymczasem Igor (Józef Pawłowski) obmyśla plan odzyskania Olyi (Katarzyna Ucherska). Postanawia zdobyć gitarę i zaśpiewać jej dumkę. Kradnie instrument ze sklepu muzycznego i jedzie pod dom profesora. Jego występ nie odnosi jednak spodziewanego skutku. Jedynie przeziębiona synowa profesora wpada we wściekłość i chce wzywać policję. Rozczarowany i zły Igor odchodzi. Polina (Magdalena Wróbel) wpada na pomysł jak pozbyć się natrętnego adoratora.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: