SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Igorek wciąż walczy o Olyię

Dziewczyny ze Lwowa. Igorek wciąż walczy o Olyię

01.11.2015, godz. 17:11
Dziewczyny ze Lwowa. Igorek (Józef Pawłowski)
Dziewczyny ze Lwowa. Igorek (Józef Pawłowski) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Na Igorka (Józef Pawłowski) z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" nie działają groźby zbirów, których nasłał na niego pan Henryk (Marian Dziędziel). Były narzeczony Olyi (Katarzyna Ucherska) jest tak uparty, że w 9 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" szybko obmyśla plan jak ją odzyskać. Posuwa się nawet do kradzieży. Liczy na to, że na Olyię podziała jego urok osobisty i smętno-rzewna dumka grana na gitarze.

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 9 - niedziela, 1.11.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Romans Olyi i Tomka (Adrian Zaremba) to dla Igorka cios prosto w serce. Upokorzony, zdradzony młody Ukrainiec, który wysłał swoją dziewczynę do pracy do Warszawy, bo jemu samemu nie chciało się zarabić nie może znieść myśli, że jakiś inny facet "obraca" jego narzeczoną. Pan Henryk wynajął bandytów, którzy trochę postraszyli Igorka, ale obibok ze Lwowa znika z życia Olyi tylko na moment.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

W 9 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" postawny, przystojny Igorek, który jak zaśpiewa to dziewczyny aż płaczą i lgną do niego, łudzi się, że jego talent i urok osobisty znów zadziałają na Olyię. Przecież jeszcze kilka tygodni temu świata poza nim nie widziała. Troskliwe zajmowała się swoim ukochanym, dała mu dach nad głową, jeszcze parę groszy na męskie potrzeby i przy tym nie ograniczała wolności.

Ale Olyia przejrzała na oczy. Miłość do Tomka uświadomiła jej, że nie musi być niewolnią mężczyzny. I nie zamierza rzucać informatyka dla lenia ze Lwowa. Igor obmyśla plan odzyskania narzeczonej. Postanawia zdobyć gitarę, bo jego została na Ukrainie i zaśpiewać jej dumkę.

W tym celu kradnie instrument ze sklepu muzycznego i jedzie pod dom profesora (Stanisław Brejdygant), gdzie pracuje Olyia. Jego występ nie odnosi jednak spodziewanego skutku - Olyia nie daje się nabrać na miłosne wyznania Igorka.

Jedynie przeziębiona synowa profesora, Helena (Dorota Segda) wpada we wściekłość i chce wzywać policję. Rozczarowany i zły Igor odchodzi. Polina (Magdalena Wróbel) wpada na pomysł jak pozbyć się natrętnego adoratora.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: