SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa odcinek 8 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 8 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

18.10.2015, godz. 20:00
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia)
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia) foto: AKPA

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 8 na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 8 "Potęga sztuki" premiera w TVP1 w niedzielę, 25.10.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji 8 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 8 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 8 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 8 - streszczenie, co się wydarzy?

Igor (Józef Pawłowski) dowiaduje się, że Olyia (Katarzyna Ucherska) spotyka się z Tomkiem (Adrian Zaremba). Jest wściekły i planuje zemstę na mężczyźnie. Przyjaciółki z Ukrainy postanawiają ratować sytuację. Proszą o pomoc Henryka (Marian Dziędziel), który nawiązuje kontakt ze zbirami. Chce z ich pomocą przestraszyć Igora.

Polina (Magdalena Wróbel) postanawia założyć firmę kosmetyczną. Zaczyna szukać współpracowniczek. Aktorka Kasia (Paulina Chapko) martwi się nieobecnością Swiety (Anna Maria Buczek). Wkrótce odkrywa, co zaszło pomiędzy kobietą a mecenasem Piotrem (Krzysztof Stelmaszyk). Decyduje się naprawić ich relacje. W tym celu organizuje wspólne wyjście do teatru. W umówione miejsce adwokat przychodzi z bukietem róż.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: