SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Igorek pobije Tomka? Walka o Olyię

Dziewczyny ze Lwowa. Igorek pobije Tomka? Walka o Olyię

25.10.2015, godz. 10:01
Dziewczyny ze Lwowa odc. 7. Olyia (Katarzyna Ucherska), Tomek (Adrian Zaremba)
Dziewczyny ze Lwowa odc. 7. Olyia (Katarzyna Ucherska), Tomek (Adrian Zaremba) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Konfrontacja Igorka (Józef Pawłowski) z Tomkiem (Adrian Zaremba) z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" może się źle skończyć. Były narzeczony Olyi (Katarzyna Ucherska) przyłapuje ją na gorącym uczynku w ramionach Tomka i planuje zabić rywala. W 8 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" w obronie sąsiada informatyka stają Swieta (Anna Maria Buczek) i Polina (Magdalena Wróbel), które przepędzają Igorka z mieszkania. Ale Igor planuje zemstę...

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 8 - niedziela, 25.10.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Przyjazd Igorka ze Lwowa do Warszawy zagraża przyszłości związku Olyi i Tomka. W 8 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Igor rzuca się na nowego ukochanego swojej byłej narzeczonej. Tylko krzyk Olyi i szybka interwencja Swiety oraz Poliny ratują mu życie.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

Igorek czuje się zdradzony i upokorzony. Nie zamierza pozwolić na to, by jakiś Polak "obracał" jego Olyię. I na nic się zdają tłumaczenia dziewczyny, że przecież nie są już razem. Dla niego zemsta na Tomku to sprawa honoru. Tomek jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo młody, krewki Ukrainiec to prawdziwy bandyta.

Olyia pogrąża się w rozpaczy, a Swieta postanawia działać. Prosi o pomoc pana Henryka (Marian Dziędziel), który ma znajomości i jest w stanie skutecznie pozbyć się Igorka. To właśnie dzięki niemu na podwórku kamieniecy pojawiają się dwaj siłacze (Marcin Juchniewicz, Roman Bugaj), , którzy mają się zająć byłym narzeczonym Olyi, by Tomkowi nic się nie stało. 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: