SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa odcinek 7 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 7 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

11.10.2015, godz. 19:29
Dziewczyny ze Lwowa. Igorek (Józef Pawłowski)
Dziewczyny ze Lwowa. Igorek (Józef Pawłowski) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 7 na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 7 "Gość w dom" premiera w TVP1 w niedzielę, 18.10.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji 7 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 7 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 7 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?


Profesor (Stanisław Brejdygant).postanawia osobiście uczyć Uljanę (Anna Gorajska) gry na skrzypcach. W związku z tym pojawia się potrzeba zatrudnienia nowej osoby do prowadzenia domu. Za namową przyjaciółki do pracy zgłasza się Olyia (Katarzyna Ucherska). Kobietę czeka rozmowa kwalifikacyjna z synową profesora (Dorota Segda).

Swieta (Anna Maria Buczek) jest rozczarowana zachowaniem mecenasa (Krzysztof Stelmaszyk), który wręczył jej kopertę z pieniędzmi. Z rozpaczy postanawia się upić. Pocieszyć przyjaciółkę stara się Polina (Magdalena Wróbel). Niespodziewanie na miejscu zjawia się Igor (Józef Pawłowski), który przyjechał ze Lwowa, by prosić Olyę o wybaczenie i odzyskać ją. Polina i Swieta decydują się ostrzec koleżankę. Boją się, że mężczyzna może zagrozić Tomkowi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: