SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Swieta i mecenas Piotr kochankami - ZWIASTUN 6 odcinka

Dziewczyny ze Lwowa. Swieta i mecenas Piotr kochankami - ZWIASTUN 6 odcinka

11.10.2015, godz. 18:07
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), mecenas Piotr (Krzysztof Stelmaszyk)
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), mecenas Piotr (Krzysztof Stelmaszyk) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Ten romans w serialu "Dziewczyny ze Lwowa" jest spełnienie marzeń Swiety (Anna Maria Buczek). Zakochana w mecenasie Piotrze (Krzysztof Stelmaszyk) Ukrainka w 6 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" nie potrafi ukryć jak bardzo jej zależy na prawniku. Nieoczekiwanie Piotr robi kolejny krok. Całuje Swietę i zaciąga ją do łóżka. Ale czy myśli poważnie o sprzątaczce, czy chce się tylko zabawić.

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 6 - niedziela, 11.10.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Bankiet, na którym Swieta pokazała się mecenasowi z zupełnie innej strony pozwala jej wreszcie zbliżyć się do Piotra. Idąc za radami aktorki Kasi (Paulina Chapko) Swieta flirtowała z prawnikiem, a ten w końcu zauważył w niej piękną kobietę, a nie tylko sprzątaczkę, której imienia do tej pory nawet nie pamiętał.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Polina oskarżona o romans z szefem Jackiem - ZWIASTUN 6 odcinka

W 6 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Swieta wspomina bankiet, na którym miło spędziła czas z mecenasem. Podczas kolejnego spotkania obojgu nie jest łatwo udawać, że nic się nie stało. Piotr postanawia zrobić kolejny krok. Najpierw prosi Swietę, by mówiła mu po imieniu a poźniej wykorzystuje pierwszą nadarzajacą się okazję, by ją pocałować. Swieta nie jest w stanie oprzeć się mężczyźnie, w którym od dawna się skrycie kocha. Od słowa do słowa para ląduje razem w łóżku.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

Ale czy romans Ukrainki z bogatym i znanym prawnikiem ma szansę przerodzić w stały związek? Wydaje się, że dla meceansa Swieta jest tylko kolejną zdobyczą, piękną kobietą na jego długiej liście miłosnych podbojów.Już podczas następnego spotkania Swieta boleśnie się przekonuje co tak naprawdę kochanek o niej myśli.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 6 odcinka "Dziewczyn ze Lwowa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: