SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa odcinek 6 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 6 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

04.10.2015, godz. 20:00
Dziewczyny ze Lwowa. Polina (Magdalena Wróbel), Jacek (Krzysztof Czeczot)
Dziewczyny ze Lwowa. Polina (Magdalena Wróbel), Jacek (Krzysztof Czeczot) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 6 na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 6 "Domki z kart" premiera w TVP1 w niedzielę, 11.10.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji 6 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 6 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 6 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Swieta (Anna Maria Buczek) wspomina bankiet, na którym miło spędziła czas z mecenasem (Krzysztof Stelmaszyk). Podczas kolejnego spotkania obojgu nie jest łatwo udawać, że nic się nie stało. Piotr postanawia zrobić kolejny krok.

Synowa (Dorota Segda) profesora (Stanisław Brejdygant) nadal podejrzewa Uljanę (Anna Gorajska) o złe intencje. Chce jak najszybciej, używając niekoniecznie uczciwych metod, pozbyć się jej z domu.

Polina (Magdalena Wróbel) spędza kolejny dzień w apartamentowcu. W pewnej chwili niespodziewanie odwiedza ją uzbrojona w parasolkę żona Jacka (Krzysztof Czeczot). Zdezorientowana Ukrainka powoli zaczyna rozumieć, komu zawdzięcza nieprzyjemne spotkanie.

Olyię (Katarzyna Ucherska) zaskakuje decyzja Nowakowej (Marta Lipińska), która zdecydowała się nie wyrzucać jej z pracy. Kobieta poznaje nowe warunki dotyczące swojego zatrudnienia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: