SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Swieta podrywa mecenasa Piotra na bankiecie

Dziewczyny ze Lwowa. Swieta podrywa mecenasa Piotra na bankiecie

04.10.2015, godz. 20:00
Dziewczyny ze Lwowa. Swietłana (Anna Maria Buczek), Krzysztof Stelmaszyk
Dziewczyny ze Lwowa. Swietłana (Anna Maria Buczek), Krzysztof Stelmaszyk foto: AKPA

Czy Swieta (Anna Maria Buczek) z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" zdobędzie w końcu serce mecenasa Piotra (Krzysztof Stelmaszyk)? Okazja ku temu nadarza się w 5 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa". Ukrainka jest bowiem jednym z gości na wystawnym przyjęciu, na które idzie z aktorką Kasią (Paulina Chapko). Kiedy pojawia się na bankiecie wygląda oszałamiająco. Prawnik nie może oderwać od niej wzroku. Metamorfoza Swiety to zasługa Kasi, która udziela jej cennych rad jak uwieść mecenasa.

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 5 - niedziela, 4.10.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Plany Swiety, by poderwać mecenasa, u którego pracuje jako sprzątaczka do tej pory nie przynosiły spodziewanych skutków.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

Nawet seksowne, skąpe spódniczki i bluzeczki oraz pyszności, które Swietłana przygotowuje dla swojego szefa nie pozwoliły jej się do niego zbliżyć. Bo prawnik widzi w niej tylko sprzątaczkę. I do tego często nawet myli jej imię.

Wszystko zmienia się w 5 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa". W dniu, w którym ma się odbyć bankiet Kasia podstępem ściga Swietę do siebie i poddaje ją metamorfozie. Umalowana i elegancko ubrana Swieta wygląda zjawiskowo. Jest elegancka i nie przypomina już sprzątaczki z Ukrainy, która odwiedza mecenasa.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Nowy serial TVP1 hitem w telewizji. Ma aż 3,5 mln widzów

Prawnik jest pod wrażeniem przemiany Swieta. Sprzątaczka, niczym Kopciuszek, błyszczy na przyjęciu i jest jedną z najpięknieszych kobiet. Mecenas wykorzystuje okazję, by nieco lepiej poznać Swietę.

Szampan i rozmowa pozwalają im do siebie zbliżyć. Ale czy to wystarczy, by Ukrainka uwiodła swojego szefa, w którym od dawna jest zakochana i który jest dla niej wymarzonym partnerem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: