SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Polina awansuje na szefową sprzątaczek. Wytrwa na nowym stanowisku?

Dziewczyny ze Lwowa. Polina awansuje na szefową sprzątaczek. Wytrwa na nowym stanowisku?

26.09.2015, godz. 19:40
Dziewczyny ze Lwowa. Polina (Magdalena Wróbel)
Dziewczyny ze Lwowa. Polina (Magdalena Wróbel) foto: ATM Grupa/TVP.pl

Jak wysoką cenę Polina (Magdalena Wróbel) z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" zapłaci za swój szybki awans. Szef Poliny, Jacek (Krzysztof Czeczot) jest pod wrażeniem jest sumienności i pracowitości oraz tego w jaki sposób radzi sobie z "koleżankami" z pracy. W 4 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Polina przyjmuje propozycję szefa i zaczyna kierować pracą sprzątaczek. Ale Larissa (Anna Ułas) i trzy pozostałe Ukrainki od razu knują przeciwko niej intrygę!

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 4 - niedziela, 27.09.2015, o godz. 20.25 w TVP1

28-letnia Polina w rodzinnym Lwowie prowadziła własny biznes - agencję modelek - więc wie jak rządzić twardą ręką. Emocjonalnie związana z Polską, z nią wiąże swoje plany i marzenia. Dlatego w 4 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" podejmuje wyzwanie, które stawia przed nią szef Jacek i zostaje nową szefową sprzątaczek.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

Larissa i trzy pozostałe Ukrainki (Anna Deka-Modrzejewska, Ewa Makomaska, Karolina Muszalak) nie przyjmują zbyt dobrze wiadomości, że Polina będzie kierować ich pracą. Ale Jacek ostrzega je, że jeśli coś im się nie podoba, to mogą się zwolnić. Na ich miejsce znajdzie nowe kobiety z Ukrainy, które chętnie będą dla niego pracować.

Polina to typ silnej kobiety. Jest przebojowa, dynamiczna, bystra. I właśnie tym imponuje Jackowi. Poza tym potrafi być waleczna i nie daje sobą pomiatać. Szef Poliny jest pewny, że dzięki jej zapałowi do pracy jego firma sprzątająca będzie miała jeszcze więcej zleceń.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa odcinek 4 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1


W 4 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Polina próbuje dogadać się z nowymi podwładnymi. Uprzedza je, że zostaną zwolnione, ale tylko wtedy kiedy nie będą wykonywać jej poleceń i nie będą sprzątać dokładnie. Ukrainki początkowo udają, że zgadzają się na warunki Poliny. Ale Larissa szybko buntuje koleżanki. I obmyśla plan jak pozbyć się Poliny. Ma im w tym pomóc żona Jacka...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: