SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Nowakowa wyrzuca Olyię z pracy

Dziewczyny ze Lwowa. Nowakowa wyrzuca Olyię z pracy

20.09.2015, godz. 20:01
Dziewczyny ze Lwowa. Olyia (Katarzyna Ucherska), Nowakowa (Marta Lipińska)
Dziewczyny ze Lwowa. Olyia (Katarzyna Ucherska), Nowakowa (Marta Lipińska) foto: AKPA

Olyia (Katarzyna Ucherska) z "Dziewczyn ze Lwowa" ma chyba największego pecha ze wszystkich bohaterek serialu. Nie dość, że zakochała się w cwanym nierobie Igorku (Józef Pawłowski), to jeszcze musi na niego pracować znosząc upokorzenia ze strony Nowakowej (Marta Lipińska), wyjątkowo wrednej kobiety, która zatrudniła ją do sprzątania. W 4 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Olyia juz pierwszego dnia pracy naraża się swojej szefowej. Nowakowa nie ma litości dla biednej Ukrainki...

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 4 - niedziela, 27.09.2015, o godz. 20.25 w TVP1


Nowakowa, strasza i bogata pani, która przyjęła Olyię do pracy jako nową sprzątaczkę już podczas pierwszego spotkania dała się poznać jako szefowa z piekła rodem. Zaciągnęła Ukrainkę do przychodnii i kazała jej zrobić wszystkie badania. Bo przecież nie może sobie pozwolić na to, by służąca przywlokła do jej domu jakąś chorobę.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

W 4 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Olyia drży ze strachu na samą myśl o pracy u Nowakowej. Jak się okazuje, nie bez powodu. Gdy kobieta widzi, jak Ukrainka niesie jej kryształy, o mało nie dostaje zawału serca. Robi Ukraince karczemną awanturę, lecz postanawia dać jej szansę. Olyia zostaje wtajemniczona w sztukę czyszczenia kryształów.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Nowy serial TVP1 hitem w telewizji. Premierowy odcinek oglądało 3,5 mln widzów

Ale dziewczyna nie potrafi sprostać oczekiwaniem swojej szefowej, która przy każdej, nawet najmniejszej wpadce nie szczędzi jej przykrości. Otwarcie obraża Olyię, zarzuca jej, że nie nadaje się nawet do tego, by być sprzątaczką.

Załamana Ukrainka słusznie podejrzewa, że nie zagrzeje długo miejsca w domu Nowakowej. Wyniosła kobieta jest tak bezlitosna, że zwalania biedną dziewczynę kiedy Olyia niechcący omal nie zrzuca z szafki kryształowego wazonu - ślubnego prezentu Nowakowej. - Ty głupia, bezmyśla dziewucho. Ty prostaczko, wynoś się stąd. Nic nie uszanują. Dzicz po prostu! - krzyczy na Ukrainkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: