SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa odcinek 2 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 2 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

13.09.2015, godz. 18:14
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia)
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia) foto: AKPA

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 2 na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 2 "Wypadki chodzą po ludziach" premiera w TVP1 w niedzielę, 13.09.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji 2 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 2 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 2 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 2 - streszczenie, co się wydarzy?

W domu czterech przyjaciółek z Ukrainy zjawiają się antyterroryści. Przerażone ich niespodziewaną wizytą kobiety zaczynają modlić się w ojczystym języku, doprowadzając do wściekłości kapitana brygady (Marcin Piętowski).

Mężczyzna jest niezadowolony, bo nie udało mu się złapać osoby, której naprawdę szukał. Po ciężkim poranku Uljana (Anna Gorajska) i Olyia (Katarzyna Ucherska) jadą do Piaseczna szukać pracy na bazarku.

Polina (Magdalena Wróbel) nie chce im towarzyszyć. Wierzy, że znajdzie sobie zajęcie w internecie. Tymczasem Swietłana (Anna Maria Buczek) szykuje się do pracy u mecenasa Piotra (Krzysztof Stelmaszyk). Odpowiednio ubrana i umalowana, liczy na zwrócenie jego uwagi

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: