SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Profesor traci pamięć przez Halinę!

Dziewczyny ze Lwowa. Profesor traci pamięć przez Halinę!

29.11.2015, godz. 14:05
Dziewczyny ze Lwowa. Profesor (Stanisław Brejdygant)
Dziewczyny ze Lwowa. Profesor (Stanisław Brejdygant) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Ostatni odcinek serialu "Dziewczyny ze Lwowa" wyjaśni co się dzieje z Profesorem (Stanisław Brejdygant), który zauważył, że traci pamięć? Starszy pan nie podejrzewa swojej synowej, a to właśnie Halina (Dorota Segda) w ten bezwzględny sposób kombinuje jak się pozbyć uciążliwego teścia. W 13 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" stan profesora pogarsza się coraz bardziej...

"Dziewczyny ze Lwowa" ostatni odcinek 13 - niedziela, 29.11.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Dla Haliny z "Dziewczyn ze Lwowa", żony Adama (Sławomir Grzymkowski), czyli syna Profesora muzyki liczą się przede wszystkim święty spokój i pieniądze zamożnego teścia.

Bo bez jego fortuny małżonkowie nie mają nic! Dlatego synowej Profesora nie na rękę, że starszy pan tak długo jest w formie. I właśnie dlatego robi wszystko co w jej mocy, by teść stracił pamięć i rozum.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa ostatni odcinek 13 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Profesor spostrzegł, że ma coraz większe luki w pamięci i nie kojarzy wydarzeń z przeszłości, ale nie wie, że to etap planu jego synowej. W ostatnim 13 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Uljana niepokoi się zachowaniem profesora, który od kilku tygodni uczy ją gry na skrzypcach, ale teraz nagle się zmienił.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Protest dziewczyn pod ambasadą Ukrainy

Starszy pan już na nią nie krzyczy, co jest do niego zupełnie niepodobne. Poza tym jest smutny i przygnębiony. O tym, co martwi muzyka, wie jego synowa Halina. To ona bowiem przyczynia się do jego problemów z pamięcią. Syn Profesora przeprowadza z Ukrainką poważną rozmowę. Czy razem z Uljaną zdoła uratować swojego ojca przed Haliną?


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: