SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa odcinek 12 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 12 online za darmo na vod.tvp.pl dostępny po emisji w TVP1

15.11.2015, godz. 18:29
Dziewczyny ze Lwowa odc.11. Olyia (Katarzyna Ucherska), Nowakowa (Marta Lipińska)
Dziewczyny ze Lwowa odc.11. Olyia (Katarzyna Ucherska), Nowakowa (Marta Lipińska) foto: dziewczynyzelwowa.tvp.pl

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 12 na vod.tvp.pl online za darmo nie jest dostępny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 12 "Delikatna kwestia demencji" premiera w TVP1 w niedzielę, 22.11.2015, o godz. 20.25. Przed emisją w telewizji 12 odcinek "Dziewczyn ze Lwowa" jest umieszczony w serwisie vod.tvp.pl, ale jest płatny. "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 12 online bezpłatnie po premierze w TVP1 - oto link:

Zobacz: "Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 12 na vod.tvp.pl online za darmo >>>

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 12 - streszczenie, co się wydarzy?

Nowakowa (Marta Lipińska) wychodzi ze szpitala. Towarzyszy jej Olyia (Katarzyna Ucherska), która próbuje się nią zaopiekować jak rodzoną babką. Jednocześnie chce udowodnić, że nie tylko potrafi czyścić kryształy, ale także oszczędnie gospodarować pieniędzmi. Proponuje, że zawiezie ją do domu.

Przed szpitalem czeka już Tomek (Adrian Zaremba). Nowakowa uświadamia sobie, że ma rodzinę, która sobie właśnie o niej przypomniała. Konsekwencje tego okażą się poważniejsze, niż naiwna Olyia mogła się spodziewać.

Mecenas (Krzysztof Stelmaszyk) wchodzi w życie rodzinne Swiety (Anna Maria Buczek). Kobieta widzi go bawiącego się z Nastką w szpitalu, a chwilę potem odkurzającego dywany u jej rodziców.

Profesorowi (Stanisław Brejdygant) wydaje się, że zaczyna tracić pamięć. Nie wie, że to pierwszy etap planu jego synowej (Dorota Segda).

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: