SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Córka Swiety w szpitalu. Natalka chora na zapalenie płuc

Dziewczyny ze Lwowa. Córka Swiety w szpitalu. Natalka chora na zapalenie płuc

15.11.2015, godz. 09:30
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), Polina (Magdalena Wróbel)
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), Polina (Magdalena Wróbel) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Choroba córki Swiety (Anna Maria Buczek) z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" zmusza ją do nagłego powrotu na Ukrainę. Na szczęście w trudnych chwilach jest z nią mecenas Piotr (Krzysztof Stelmaszyk). W 11 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" dzięki pomocy prawnika, który cały czas próbuje odzyskać Swietę, chora na zapalenie płuc mała Natalka (Zuzanna Dziubałko) trafia do szpitala. Czy Swieta da Piotrowi jeszcze jedną szansę?

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 11 - niedziela, 15.11.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Dla Swiety dzieci są najważniejsze. To dla nich przyjechała do Polski i została sprzątaczką. Na Ukrainie była inżynierem, ale jako samotna matka ledwo wiązała koniec z końcem. Praca w Warszawie pozwala jej zarobić wystarczająco dużo, by utrzymać rodzinę mieszkającą we Lwowie.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

Wiadomość o chorobie córki spada na Swietę jak grom z jasnego nieba. Rzuca wszystko, pakuje jedną walizkę, zostawia przyjaciółką pożegnalny list i wraca do domu. W 11 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" razem z Piotrem dociera na Ukrainę gdzie czekają już na nią dzieci i matka. Po kilku miesiącach Swieta może znowu przytulić swoje pociechy.

Dzięki ukochanemu szybciej pokonuje granicę polsko-ukraińską. Mecenas pomaga też Swiecie w rozwiązaniu problemów z załatwieniem przyjęcia dziecka do szpitala. Stan chorej na zapalenie płuc Natalki jest tak poważny, że dziewczynka musi być pod specjalistyczną opieką lekarzy 24 godziny na dobę.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa online za darmo - zobacz wszystkie odcinki w internecie

Swieta jest silną kobietą i nie łatwo poddaje się przeciwnościom losu, ale choroba dziecka kompletnie ją załamuje. Piotr jest jednak blisko ukochanej i w tych dramatycznych chwilach udowadnia, że Swieta może na niego liczyć w każdej sytuacji. Sprawdza się jako troskliwy partner, o którym Ukrainka zawsze marzyła.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: