SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Swieta wraca do Lwowa. Polina nową sprzątaczką u mecenasa Piotra

Dziewczyny ze Lwowa. Swieta wraca do Lwowa. Polina nową sprzątaczką u mecenasa Piotra

08.11.2015, godz. 10:45
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), Polina (Magdalena Wróbel)
Dziewczyny ze Lwowa. Swieta (Anna Maria Buczek), Polina (Magdalena Wróbel) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Sercowe rozterki Swiety (Anna Maria Buczek) z serialu "Dziewczyny ze Lwowa" zbiegają się w czasie z dramatem w jej rodzinie. W 10 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Swieta dostaje tragiczną wiadomość od swojej matki, która mieszka we Lwowie razem z dziećmi Swietłany. Córka Swiety jest ciężko chora. Tymczasem Polina (Magdalena Wróbel), której firma fryzjersko-kosmetyczna okazuje się porażką, zostaje nową sprzątaczką u mecenasa Piotra (Krzysztof Stelmaszyk).

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 10 - niedziela, 8.11.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Uczucie, którym Piotr obdarzył Swietę jest znacznie poważniejsze niż mogłoby się wydawać! Mecenas nie może się pogodzić z tym, że ukochana go nie chce. Miłość, którą do niej czuje nie pozwala mu przestać o nią walczyć. I właśnie dlatego w 10 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" konsekwentnie realizuje swój plan odzyskania Swiety i przekonania jej, że mogą być razem, bo są dla siebie stworzeni.

Patrz: Dziewczyny ze Lwowa. Obsada, kim są bohaterki Dziewczyn ze Lwowa, nowego serialu w TVP1?

Problem jednak w tym, że wciaż nie wie gdzie dokładnie mieszka Swieta. Zna jej adres, ale nie wie, które to mieszkanie. Znów przychodzi pod kamienicę, w której Swietłana wynajmuje mieszkanie razem z Poliną, Uljaną (Anna Gorajska) i Olyią (Katarzyna Ucherska).

Pan Henryk (Marian Dziędziel) wciąż broni prywatności swojej lokatorki i nie chce ujawnić adresu. Zdesperowany Piotr postanawia szukać pomocy u znajomych detektywów. Tylko w ten sposób może bowiem odnaleźć ukochaną, która nie odbiera od niego telefonów.

Niedługo później na Swietłanę spada dramatyczna wiadomość - matka Swiety informuje ją o chorobie córki. Kobieta musi natychmiast jechać do Lwowa. Piotr proponuje, że będzie jej towarzyszyć.

Polina, której firma kosmetyczno-fryzjerska nie spotkała się z zainteresowaniem klientek, rozważa powrót do sprzątania. Swieta daje jej numer do mecenasa i proponuje, by zatrudniła się u niego w jej miejsce. Dla Poliny marzącej o własnym biznesie, rozwoju kariery to jednak tylko tymczasem zajęcie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: