SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Co wydarzy się w 1 odcinku Dziewczyn ze Lwowa? - ZWIASTUN

Dziewczyny ze Lwowa. Co wydarzy się w 1 odcinku Dziewczyn ze Lwowa? - ZWIASTUN

06.09.2015, godz. 13:00
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia)
Dziewczyny ze Lwowa. Anna Maria Buczek (Swietłana), Anna Gorajska (Uliana), Magda Wróbel (Polina), Katarzyna Ucherska (Olyia) foto: AKPA

"Dziewczyny ze Lwowa", premierowy serial obyczajowo-komediowy Jedynki, opowiada perypetie dziewczyn zza wschodniej granicy. W 1 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" trzy przyjaciółki z Ukrainy przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia.

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 1 - niedziela, 6.09.2015, o godz. 20.05 w TVP1

W 1 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" zatytułowanym „Raz kozie śmierć” poznajemy tytułowe bohaterki, kiedy są jeszcze we Lwowie, by chwilę później, nie bez trudności zacząć w Warszawie  pracę "u ludzi", oczywiście na czarno.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa. Michałowa z Rancza jako Nowakowa. Nowa rola Marty Lipińskiej

Za przysłowiowe grosze dziewczyny wynajmują wspólny pokój w zrujnowanej kamienicy, ale w centrum od pana Henryka (Marian Dziędziel), przemiłego starszego pana, który jest trochę na bakier z prawem.

W stolicy wita je Swieta (Anna Maria Buczek) i nowe życie, w którym nie zabraknie wzruszających, dramatycznych i zabawnych chwil a także nowych przyjaźni i miłości, które nie znają żadnych granic. W mieszkaniu pana Henryka, Swieta wynajmuje pokój. Jest w Polsce od trzech lat. Z zawodu inżynier chemik, pracuje na chleb u polskich rodzin.

Swieta czeka na koleżanki z Ukrainy. Miały przyjechać dwie, zjawiają się trzy. Polina (Magdalena Wróbel) w ojczyźnie musiała zamknąć agencję modelek. Oszczędności życia przepadły. Dziewczyna zostawia synka pod opieką rodziców i rusza do Warszawy.

Uliana (Anna Gorajska), matka małej Nastki, muzyczka, straciła pracę w filharmonii i nie ma szans na nową. Na dodatek boryka się z wiecznie pijanym byłym mężem. Ma nadzieję, że ucieczka do Polski rozwiąże jej problemy. Najmłodszą Olyę (Katarzyna Ucherska) miłość popycha do wyjazdu za chlebem. Jednak pierwszy poranek w Polsce nie powita jej przyjaźnie.

"Dziewczyny ze Lwowa" – premierowe odcinki w każdą niedzielę od 6 września o godz. 20:25. Pierwszy z 13 odcinków zostanie wyemitowany o godz. 20:05.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

Zobacz ZWIASTUN serialu "Dziewczyny ze Lwowa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: