SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Dziewczyny ze Lwowa. Będzie 2 sezon Dziewczyn ze Lwowa. Serial o Ukrainkach hitem

Dziewczyny ze Lwowa. Będzie 2 sezon Dziewczyn ze Lwowa. Serial o Ukrainkach hitem

06.12.2015, godz. 19:51
Jesienna ramówka TVP 2015. Dziewczyny ze Lwowa. Olyia (Katarzyna Ucherska), Swietłana (Anna Maria Buczek), Polina (Magdalena Wróbel), Uliana (Anna Gorajska)
Jesienna ramówka TVP 2015. Dziewczyny ze Lwowa. Olyia (Katarzyna Ucherska), Swietłana (Anna Maria Buczek), Polina (Magdalena Wróbel), Uliana (Anna Gorajska) foto: Dziewczyny ze Lwowa Facebook

Koniec serialu "Dziewczyny ze Lwowa" nie jest ostatecznym pożegnaniem z czterema przyjaciółkami z Ukrainy. To już pewne, że będzie 2 sezon "Dziewczyn ze Lwowa". Trwają właśnie prace nad scenariuszem nowych odcinków 2 serii "Dziewczyn ze Lwowa". Jeśli wszystko pójdzie dobrze 2 sezon "Dziewczyn ze Lwowa" widzowie TVP1 zobaczą jesienią 2016. Wyniki oglądalności serialu zaskoczyły wszystkich.

"Dziewczyny ze Lwowa" ostatni odcinek 13 niedziela, 29.11.2015, o godz. 20.25 w TVP1

"Dziewczyny ze Lwowa" wrócą na antenę Jedynki za rok! Ostatni odcinek pierwszego sezonu nie przynosi odpowiedzi na wszystkie pytania. Losy bohaterek kończą się kiedy w 13 odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" Swieta (Anna Maria Buczek), Olyia (Katarzyna Ucherska), Polina (Magdalena Wróbel) i Uljana (Anna Gorajska) biorą udział w proteście pod ambasadą Ukrainy.

Przeczytaj: Dziewczyny ze Lwowa. Protest przyjaciółek pod ambasadą Ukrainy w ostatnim odcinku

Wyniki oglądalności "Dziewczyn ze Lwowa" są tak świetne, że TVP chce nakręcić 2 serię. Każdy z odcinków pierwszego sezonu obejrzało średnio ponad 3,7 mln widzów. To o ponad o 500 tys. więcej niż emitowaną w ubiegłym roku w tym samym paśmie "Blondynkę"! Rekordową oglądalność miał 11 odcinek, który przyciągnął przed telewizory 4,4 mln widzów.

Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1, już kilka tygodni temu zdradził, że trwają przymiarki scenariuszowe do 2 sezonu "Dziewczyn ze Lwowa". Co wydarzy się w nowych odcinkach "Dziewczyn ze Lwowa"? Prawdopodobnie akcja dziać się będzie po wydarzeniach na kijowskim Majdanie, które miały miejsce zimą 2014 roku.

- Takiego sukcesu serialowego nie było ostatnio w żadnej stacji. Widzowie do nas dzwonią, mówiąc, że żałują, że  "Dziewczyny ze Lwowa" się skończyły. Bardzo chcemy ten serial kontynuować - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl szef Jedynki.

Zobacz: Dziewczyny ze Lwowa online za darmo - zobacz wszystkie odcinki w internecie

Zdjęcia na planie 2 serii "Dziewczyn ze Lwowa" ruszą najpewniej w przyszłym roku. Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki "Dziewczyn ze Lwowa" będzie można obejrzeć jesienią 2016 w TVP1. Już od marca na antenie Jedynki 10 sezon "Rancza". W zimowej ramówce TVP1 miejsce "Dziewczyn ze Lwowa" zajmie 4 sezon "Blondynki". 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: