SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Za kulisami nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską

Druga szansa. Za kulisami nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską

09.02.2016, godz. 15:30
Wiosenna ramówka TVN 2016. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Tamara Arciuch, Monika Mariotti, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Herman
Wiosenna ramówka TVN 2016. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Tamara Arciuch, Monika Mariotti, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Herman foto: AKPA

Nowy serial TVN "Druga szansa" już od poniedziałku 15.02.2016 na antenie. Zapowiada się prawdziwy hit, którego po prostu widzowie nie mogą przegapić. Główną rolę w nowym serialu gra Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda razem z innymi aktorami z obsady ciężko pracuje na planie, a co robi w czasie przerwy? Jak wygląda "Druga szansa'' z drugiej strony kamery.

Przerwa na Facebooka? 󾌩󾍇☺#drugaszansa #premiera15lutego

Posted by Druga szansa TVN on 8 luty 2016

"Druga szansa" odcinek 1 nowego serialu TVN - poniedziałek, 15.02.2016 o godz. 21.30

Serial ''Druga szansa'' już w poniedziałek 15 lutego trafi na antenę TVN. Zapowiada się wielki hit! Małgorzata Kożuchowska w roli Moniki Boreckiej przyciągnie przed telewizory tłumy fanów!

Zobacz: Druga szansa. Monika Borecka salową w szpitalu

Wiadomo już, że Monika nie będzie miała lekko. Agentka gwiazd i bizneswoman zostanie wrobiona w handel narkotykami i będzie musiała zniknąć z show-biznesu. W dodatku będzie musiała podjąć pracę społeczną w szpitalu. Tak pozna wielu wspaniałych ludzi i przekona się, co w życiu jest na prawdę ważne.

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada serialu. Kto jest kim?

Na oficjalnej stronie serialu lądują już zdjęcia zza kulis produkcji. Wiadć, że Małgorzata Kożuchowska w przerwach sprawdza plotki w telefonie i przegląda media społecznościowe. Towarzyszy jej Cezary Kosiński, którego znacie jako doktora Jacka z ''Na dobre i na złe''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: