SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej! Tak zmieniła się gwiazda seriali - GALERIA

Druga szansa. Urodziny Małgorzaty Kożuchowskiej! Tak zmieniła się gwiazda seriali - GALERIA

27.04.2017, godz. 10:19
M jak miłość. Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska)
M jak miłość. Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) foto: x-news

Małgorzata Kożuchowska - chyba nie ma w Polsce osoby, która by nie kojarzyła jej twarzy lub nazwiska. Nasza rodzima aktorka aktorka, aktualnie grająca Monikę w serialu "Druga szansa" oraz Natalię w produkcji "Rodzinka.pl" dzisiaj, 27 kwietnia 2017 roku, obchodzi swoje kolejne urodziny. Jak artystka zmieniła się w przeciągu 23 lat swojej aktywności scenicznej?

"Druga szansa" 3 nowe odcinki w poniedziałki, o godz. 21.30 w TVN

Małgorzata Kożuchowska ukończyła PWST w Warszawie w 1994 roku, po czym rozpoczęła pracę w Teatrze Dramatycznym. Stosunkowo szybko zdobyła popularność, a teraz nie ma osoby, która by nie kojarzyła artystki. 27 kwietnia 2017 roku kończy właśnie 46 lat.

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?

Osoby nawet kompletnie nieobeznane w temacie, z pewnością kojarzą jej rolę chociażby Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Pożegnała się z produkcją dosyć spektakularnie - w internecie do tej pory można napotkać się na dowcipy dotyczące śmierci w kartonach. Widzowie pamiętają ją również z "Killera", "Tylko miłość", "Prawo Agaty", czy "Zróbmy sobie wnuka". Podczas 23 lat swojej działalności na scenie, Małgorzata Kożuchowska, trzeba przyznać, bardzo się zmieniła! Życzymy wszystkiego najlepszego oraz dalszych sukcesów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: