SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Upadek Małgorzaty Kożuchowskiej. Agentka gwiazd wrobiona w handel narkotykami - ZWIASTUN

Druga szansa. Upadek Małgorzaty Kożuchowskiej. Agentka gwiazd wrobiona w handel narkotykami - ZWIASTUN

15.02.2016, godz. 07:40
Druga szansa odcinek 1, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa odcinek 1, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

''Druga Szansa'', nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską, na antenie TVN od poniedziałku, 15.02.2016, o godz. 21.30. Co wydarzy się w 1 odcinku? Agentka gwiazd, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i jej narzeczony, Jakub Zeit (Rafał Królikowski) świętują wieli zawodowy sukces. Niestety jeszcze tego samego dnia kariera Moniki legnie w guzach. Borecka zostanie aresztowana za handel narkotykami! Kto ją wrabia?

"Druga szansa" odcinek 1 nowego serialu TVN - poniedziałek, 15.02.2016 o godz. 21.30

15 lutego na antenę TVN trafi''Druga szansa''. To gratka dla fanów seriali! Nowa produkcja stacji będzie hitem?

Zobacz: Druga szansa. Zdjęcia z pierwszego odcinka. Małgorzata Kożuchowska jako agentka gwiazd

Już teraz możemy zdradzić, co wydarzy się w pierwszym odcinku ''Drugiej szansy''. Monika Borecka, która jest cenioną agentką gwiazd rozpoczyna dzień, jak każdy inny. Telefony się urywają, Monika wsiada do samochodu i jedzie na plan produkcji, gdzie jeden z jej podopiecznych wariuje.

Kobieta uspokoi Igora (Paweł Domagała), a potem pojedzie na spotkanie z prezesem, który zadecyduje, czy ZEIT studio otrzyma zamówieni na produkcję nowego serialu. Spotkanie kończy się sukcesem. Monika i Jakub Zeit świętują sukces, a potem Monika jedzie na kolejne zawodowe spotkanie.

Przeczytaj: Druga szansa. Obsada serialu. Kto jest kim?

Gdy Borecka będzie wieczorem wracać do domu, zatrzyma ją policja. Agentka zostanie aresztowana, a po całej nocy spędzonej na komisariacie dowie się, że ktoś próbuje ją wrobić w handel narkotykami. Nie będzie jej łatwo się z tego wywinąć. Monika wyjdzie na wolność za kaucją, ale nic już nie będzie takie jak przedtem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowego serialu "Druga szansa" >>>


Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: