SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Tamara Arciuch z dużym ciążowym brzuszkiem na balu TVN - ZDJĘCIA

Druga szansa. Tamara Arciuch z dużym ciążowym brzuszkiem na balu TVN - ZDJĘCIA

03.09.2016, godz. 22:05
Tamara Arciuch na balu fundacji TVN Nie jesteś sam
Tamara Arciuch na balu fundacji TVN "Nie jesteś sam" foto: AKPA

Tamara Arciuch (41 l.) w ciąży wygląda seksownie i nabiera coraz piękniejszych kształów. Aktorka z serialu "Druga szansa" na balu TVN "Nie jesteś sam" po raz pierwszy podkreśliła swój ciążowy brzuszek. Zachwyciła wszystkich w długiej, kremowej sukni z głębokim dekoltem i sporym rozcięciem, spod którego było widać zgrane nogi.

Tamara Arciuch w listopadzie urodzi swoje trzecie dziecko! Na dwa miesiące przed porodem wcale nie zwalnia tempa. Wciąż kręci nowego odcinki 2 sezonu "Drugiej szansy" oraz kolejne odcinki "M jak miłość". Przyszła mama świetnie się czuję co widać za każdym razem gdy pojawia się gdzieś na oficjalnych imprezach.

Patrz: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży już zna płeć dziecka i wybiera imię

Na corocznym balu TVN "Nie jesteś sam" ciężarna Tamara Arciuch po raz pierwszy zdecydowała się podkreślić swój brzuszek. Wcześniej wybierała kreacje, które ukrywały jej krągłości. Tym razem jednak stwierdziła, że pora pokazać się światu w ciąży. I trzeba przyznać, że prezentowała się zachwycająco w zwiewnej długiej sukni z seksownym dekoltem i rozcięciem na udzie. Dosłownie promieniała pozując do zdjęć fotoreporterom. Aktorce towarzyszył ukochany mąż Bartek Kasprzykowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: