SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

07.03.2016, godz. 12:08
Druga szansa. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" nie zniknie z TVN po jednej serii! Wiele wskazuje na to, że będzie 2 sezon "Drugiej szansy". Serial z Małgorzatą Kożuchowską ma tak dobre wyniki oglądalności, że stacja TVN już myśli o kręceniu kolejnego sezonu. Ostateczna decyzja ma jednak zapaść dopiero w kwietniu.

Czyżby "Druga szansa" przerwała złą passę TVN? W ostatnich latach telewizja nie miała szczęścia do produkcji seriali. Porażka "Aż po sufit", "Mąż czy nie mąż", "Nie rób scen" i "Samej słodyczy" po emisji zaledwie jednego sezonu wykazały, że stacja ma poważny problem w trafieniem w gusta widzów.

Przeczytaj: Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej. Tak Małgorzata Kożuchowska mieszka w serialu

"Druga szansa" jest pierwszym sukcesem TVn od czasu takich hitowych seriali jak "Prawo Agaty" i "Lekarze". Wyniki oglądalności serialu z Małgorzatą Kożuchowską po trzech odcinkach wskazują, że produkcja podoba się Polakom. Pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 2,2 mln osób.

Jak podaje portal wirtulanemedia.pl TVN najpewniej zdecyduje się na wyprodukowanie 2 sezonu "Drugiej szansy".
Podczas emisji "Drugiej szansy" TVN zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym, a produkcja podniosła widownię poniedziałkowego pasma o 21.30 względem zeszłego roku.

W serwisie Player.pl "Drugą szansę" obejrzało łącznie 1,86 mln razy. To też świetny wynik, tym bardziej, że serial jest dostępny online za darmo dopiero po premierze w telewizji.

Patrz: Druga szansa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN?


- "Druga szansa" rzeczywiście bardzo dobrze się ogląda, i to zarówno w TVN jak i Playerze. To jeszcze nie jest czas na decyzje o kontynuacji, ale patrząc na wyniki pierwszych trzech odcinków nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli zrezygnować z tego serialu - mówi portalowi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

Do początku kwietnia trwają jeszcze prace na planie pierwszego sezonu. I właśnie wtedy ma zapaść ostateczna decyzja co do przyszłości "Drugiej szansy". Co ciekawe scenariusz nowych odcinków 2 serii "Drugiej szansy" pisze już zespół scenarzystów pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: