SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Rafał Maślak, Natalia Siwiec, Agnieszka Włodarczyk i Michał Piróg nowymi gwiazdami serialu TVN

Druga szansa. Rafał Maślak, Natalia Siwiec, Agnieszka Włodarczyk i Michał Piróg nowymi gwiazdami serialu TVN

10.03.2016, godz. 10:36
Rafał Maślak, Natalia Siwiec, Agnieszka Włodarczyk, Michał Piróg
Rafał Maślak, Natalia Siwiec, Agnieszka Włodarczyk, Michał Piróg foto: Akpa, East News

Obsada serialu "Druga szansa" wzbogaciła się o nowe gwiazdy. Już wkrótce w "Drugiej szansie" obok Małgorzaty Kożuchowskiej pojawią się: Natalia Siwiec, Rafał Maślak, Agnieszka Włodarczyk i Michał Piróg. Kogo zagrają w serialu i czy ich udział w hitowej produkcji TVN skończy się tylko na gościnnym występie? Wszyscy czworo będą gwiazdami, którzy uświetnią premierę filmu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska).

O tym, że Natalia Siwiec, Rafał Maślak, Agnieszka Włodarczyk i Michał Piróg pojawią się w serialu "Druga szansa" zdążyli się już pochwalić na Facebooku i Instagramie. Sceny z ich udziałem dopiero powstają, więc widzowie zobaczą czwórkę nowych bohaterów w premierowym odcinkach pod koniec kwietnia 2016.

Przeczytaj: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Natalia Siwiec i Agnieszka Włodarczyk pokazały wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych za kulisami "Drugiej szansy". Obie pozują w garderobie i charakteryzatorni i wyglądają jak siostry. Kogo Miss Euro 2012 i znana aktorka zagrają w serialu? Okazuje się, że wcielą się w samych siebie. Będą gwiazdami, które pojawią się na premierze filmu Moniki Boreckiej. Wygląda na to, że zarówno Siwiec jak i Włodarczyk w serialu zagrają tylko w jednym odcinku.

Sceny z udziałem gwiazd kręcono w czwartek, 9.03.2016, m.in. w centrum handlowym "Złote Tarasy". Rola w "Drugiej szansie" to pierwsze serialowe wcielenie Agnieszki Włodarczyk od chwili, gdy rozstała się z ekipą "Pierwszej miłości". Dla Natalii Siwiec udział w produkcji TVN to dopiero druga w karierze przygoda z serialem (w 2013 roku modelka zagrała w "To nie koniec świata" w Polsacie).

Zobacz: Druga szansa. Mieszkanie Moniki Boreckiej. Tak Małgorzata Kożuchowska mieszka w serialu

Obok Agnieszki Włodarczyk i Natalii Siwiec w "Drugiej szansie" wystąpią Rafał Maślak i Michał Piróg. Mister Polski 2015 zamieścił na Facebooku jednoznacznie brzmiący wpis: "Czy nasza trójka dostanie Drugą szansę TVN? Odpowiedź już wkrótce. Relacja z planu serialu na moim snapchacie" - napisał pod zdjęciem Maślak.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Opublikowany przez Agnieszka Włodarczyk na 9 marca 2016
Opublikowany przez Agnieszka Włodarczyk na 9 marca 2016

Czy nasza trójka dostanie Druga szansa TVN ?Odpowiedź już wkrótce 󾌸relacja z planu serialu na moim snapchacie: rafalmaslak89

Opublikowany przez Rafał Maślak na 9 marca 2016
Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: