SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Ostatni odcinek Drugiej szansy. Monika i Jakub znów razem?

Druga szansa. Ostatni odcinek Drugiej szansy. Monika i Jakub znów razem?

09.05.2016, godz. 22:26
Druga szansa odcinek 13, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa odcinek 13, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto: TVN/X-NEWS

Ostatni odcinek serialu "Druga szansa" da widzom odpowiedź na pytanie z kim będzie Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)! Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) czy Jakub Zeit (Rafał Królikowski) - którego z mężczyzn wybierze Monika? W finałowym 13 odcinku "Drugiej szansy" Jakub chce, żeby Monika do niego wróciła, lecz ona się nie zgadza. Jej serce należy do chirurga Marcina, dzięki któremu zrozumiała co tak naprawdę jest w życiu ważne.

"Druga szansa" odcinek 13 ostatni - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Monika Borecka i Jakub Zeit z "Drugiej szansy" znów razem? Ich związek to już przeszłość. Nauczona doświadczeniami ostatnich miesięcy Monika nie ufa byłemu narzeczonemu na tyle, by dawać mu drugą szansę. Nie po tym jak miesiącami zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką Sarą Daymer (Magdalena Boczarska).

Patrz: Druga szansa. Ostatni odcinek Drugiej szansy. Kinga udaje chorobę, żeby odzyskać Marcina

W ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy" Monika składa zeznania na komendzie, dzięki którym Marcin i Jakub wychodzą z aresztu gdzie trafili po krwawej bójce na szpitalnym parkingu. Jest jednak wściekła na swoich byłych kochanków. Nie chce słuchać żadnych ich wyjaśnień.

Zeit łudzi się, że po tym jak rozstał się z Sarą była narzeczona będzie chciała do niego wrócić. Z triumfem w głosie obwieścił nawet Marcinowi, że dla Moniki był tylko zabawką, że jako zwykły lekarz nie może jej nic zaoferować.

Agentka gwiazd jest tak zajęta przygotowaniami do koncertu charytatywnego dla umierającego Bronka (Henryk Gołębiewski), że odsuwa sprawy uczuciowe na bok. Dzień przed koncertem wycofuje się  sponsor i Monika nie ma jak sfinansować imprezy.

Zobacz: Druga szansa. Serial z Małgorzatą Kożuchowską doczeka się 2 sezonu

Nagle pojawia się kurier, który, ku zdziwieniu Moniki, przynosi kopertę z podpisaną przez sponsora umową. Anna Starczyńska (Katarzyna Herman), największa rywalka Boreckiej, dowiaduje się, kto pomógł Monice. Tymczasem Jakub Zeit proponuje Monice powrót. Do niego i do firmy. - Chcę, żebyś wróciła... - mówi byłej narzeczonej, lecz ona odmawia.

W ostatnim 13 odcinku "Drugiej szansy" Lidka (Maja Ostaszewska) mobilizuje Monikę by ta coś w końcu zrobiła ze swoim własnym życiem, zamiast zbawiać cały świat. Monika zachęcona słowami siostry postanawia zawalczyć o Marcina. Zawozi do szpitala ich bilety lotnicze na Islandię, dołącza liścik, w którym prosi go, by dali sobie drugą szansę. Wiadomość od Moniki niszczy jednak zazdrosna Kinga (Tamara Arciuch).

Wieczorem Marcin pojawia się na koncercie. Prosi Monikę, by ta jednak z nim poleciała na Islandię. Namiętnie się całują. Wszystko widzi Kinga i kierowana zazdrością symuluje złe samopoczucie. Prosi Marcina, by ten odwiózł ją do domu.

Po drodze wyznaje mu, że wykryto u niej raka i potrzebuje go. W tym czasie Monika jedzie na lotnisko, na którym nie pojawia się Marcin. Lekarz dzwoni do Moniki, przeprasza i mówi, że nie może wyjechać. Musi zostać z Kingą. Monika rozumie, że nie odzyska Marcina…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: