SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

11.04.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 9, Ksawery (Maciej Musiałowski)
Druga szansa odcinek 9, Ksawery (Maciej Musiałowski) foto:

"Druga szansa" odcinek 9 w TVN w poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 9 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 9 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 9 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małogrzata Kożuchowska) ma wyrzuty sumienia, postanawia więc wyznać Marcinowi (Bartłomiej Świderski) prawdę na temat współpracy z Ksawerym (Maciej Musiałowski) oraz jego planowanego występu. Jednak w mieszkaniu lekarza zastaje Kingę (Tamara Ariuch), której wygląd sugeruje, że spędziła tu noc.

Tymczasem Marcin dowiaduje się o problemach Ksawerego w szkole. Odkrywa też przypadkiem, że wystąpi on w Rabanie. Wpada do klubu razem z Kingą i psuje mu występ. Wieczór kończy się awanturą między kochankami oraz ojcem a Ksawerym. Wypadek samochodowy Sary (Magdalena Boczarska) nie był poważny, jednak aktorka trafia do szpitala. Kobietę odwiedzają Jakub (Krzysztof Zeit) i Starczyńska (Katarzyna Herman).

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) próbuje odzyskać rodzinę. Pomaga Lidce (Maja Ostaszewska) w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla dzieci z klasy Kalinki. Justynie w końcu udaje się namówić matkę na odwyk w klinice leczenia uzależnień. Jakub odkrywa, kto chciał wyeliminować Monikę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: