SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 8 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 8 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

04.04.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 8, Jakub (Rafał Królikowski), Sara (Magdalena Boczarska)
Druga szansa odcinek 8, Jakub (Rafał Królikowski), Sara (Magdalena Boczarska)   foto:

"Druga szansa" odcinek 8 w TVN w poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 8 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 8 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 8 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 8 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) kończy odpracowywać wyrok w szpitalu. Sara (Magdalena Boczarska) przeczuwa, że jej związek z Jakubem (Rafał Królikowski) dobiega końca. Nie zamierza jednak pozwolić mu odejść. Dziewczyna dostaje ataku furii na planie zdjęciowym, a Zeit, żeby ją uspokoić, obiecuje, że spędzą razem Wielkanoc. Między kochankami dochodzi do kłótni, kiedy Sara uświadamia sobie, że Jakub wciąż kocha Monikę. Potem kobieta wsiada do samochodu i powoduje wypadek.

Tymczasem Borecka zaprasza Marcina (Bartłomiej Świderski) na premierę filmu, w którym główną rolę gra Igor Szot (Paweł Domagała). Niestety, wskutek intrygi Starczyńskiej Moniki nie ma na liście gości. Chirurg cieszy się, że zostanie z nią czas sam na sam. Zabiera ukochaną do chatki nad jeziorem, gdzie opowiada jej o Ksawerym.

Kiedy Monika chce powiedzieć Marcinowi prawdę, okazuje się, że jego syn ma wystąpić z "Bandą". Grzegorz próbuje odzyskać Lidkę (Maja Ostaszewska). Jadą do Otwocka, do domu rodziców kobiety. Boreckich odwiedza też Monika, która zabrała ze sobą Marcina. Między siostrami dochodzi do kłótni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 8 odcinka "Drugiej szansy" >>>


autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: