SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

21.03.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 7. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski), Ksawery (Maciej Musiałowski)
Druga szansa odcinek 7. Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski), Ksawery (Maciej Musiałowski) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" odcinek 7 w TVN we wtorek, 22.03.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 6 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 7 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Romans Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Marcina (Bartłomiej Świderski) trwa. Kobieta z zaskoczeniem odkrywa, że Ksawery (Maciej Musiałowski) jest synem jej ukochanego. Chce powiedzieć Marcinowi, że chłopak jest artystą scenicznym, ale Ksawery przekonuje ją, aby poczekała do jego występu.

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) próbuje skontaktować się z Lidką (Maja Ostaszewska) i dziećmi poprzez Monikę. Kobieta jednak nie ma zamiaru mu pomagać. Lidka rozpoczyna współpracę z właścicielem "Rabanu" i oferuje mu swoje wypieki. Grzegorz pojawia się w mieszkaniu Lidki, jednak kobieta każe mu wyjść. Tymczasem Zeit (Rafał Królikowski) zwraca Monice część pieniędzy, jakie zainwestowała w jego firmę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: