SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

14.03.2016, godz. 20:10
Druga szansa. Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa. Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" odcinek 6 w TVN w poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 6 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 6 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Do szpitala trafia mężczyzna w stanie krytycznym. Monika (Małgorzata Kożuchowska) opiekuje się jego córką. Wkrótce okazuje się, że pacjent musi mieć pilny przeszczep wątroby. Chirurg nie chce zgodzić się na operację, ponieważ mężczyzna był kiedyś narkomanem.

Tymczasem Justyna (Magdalena Berus) zabiera Ksawerego (Maciej Musiałowski) na imprezę, gdzie wszyscy palą marihuanę. Chłopak odmawia, a wówczas dochodzi do awantury. Później Justyna przychodzi go przeprosić. Po jej wizycie Marcin  (Bartłomiej Świderski) znów podejrzewa, że Ksawery został narkomanem. Lidka (Maja Ostaszewska) przeżywa małżeński kryzys. Szukając pocieszenia, namawia siostrę na wieczorne wyjście do klubu

Na planie serialu muzycznego produkcji Zeit Studio na jaw wychodzi fakt, że Sara (Magdalena Boczarska) nie ma zdolności wokalnych. Jakub postanawia zastosować playback. Monika radzi byłemu partnerowi, by to Justyna podkładała głos za Sarę. Marcin, pod wpływem Boreckiej i córki swojego pacjenta, decyduje się wykonać przeszczep. Przychodzi na plan, by jej o tym powiedzieć. Wówczas między nim a Moniką dochodzi do zbliżenia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: