SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

07.03.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 5, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa odcinek 5, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" odcinek 5 w TVN w poniedziałek, 14.03.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 5 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 5 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 5 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) postanawia wesprzeć Jakuba (Rafał Królikowski) i przekonuje Igora (Paweł Domagała) do powrotu do serialu. Aktor jest jednak wobec niej lojalny - odmawia współpracy z Zeitem. Namawia też przyjaciółkę, by podjęła próbę odkrycia, kto wrobił ją w posiadanie narkotyków.

Tymczasem Marcin (Bartłomiej Świderski) nie może dojść do porozumienia z synem, Ksawerym. Chce zapisać chłopaka do liceum w Polsce. Chirurg odkrywa, że Borecka zaczęła go unikać. Próbuje poznać przyczynę jej zachowania. Monika wyprowadza się z mieszkania Lidki (Maja Ostaszewska) i zakłada razem z Olą (Monika Mariotti) własną agencję. Namawia Justynę na profesjonalne śpiewanie, chce też zostać agentką dziewczyny. Dla niej najważniejsze jest jednak ratowanie matki z alkoholizmu.

Jakub śledzi Olę, którą podejrzewa o nielojalność. Lidka zostawia dzieci u rodziców. Zamierza zrobić Grzegorzowi (Wojciech Mecwaldowski) niespodziankę i jedzie do Płocka. Na miejscu odkrywa jego tajemnicę. Na przyjęciu zorganizowanym przez ordynatora Kinga słabnie. Wyjawia przyjacielowi Marcina, Arturowi, że jest chora.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: