SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

29.02.2016, godz. 20:10
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa odcinek 3, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

"Druga szansa" odcinek 4 w TVN w poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 4 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" odcinek 4 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 4 - streszczenie, co się wydarzy?

Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski), mąż Lidki (Maja Ostaszewska), jest zmęczony obecnością szwagierki w ich domu. Wszczyna kłótnię. Tymczasem Marcin (Bartłomiej Świderski) martwi się o swojego nastoletniego syna, który po kilku latach wrócił ze Stanów do Polski i nie skontaktował się z ojcem. Prosi o pomoc żonę, Kingę (Tamara Arciuch), z którą nie jest związany, mimo że formalnie wciąż są małżeństwem.

Justyna nalega, żeby Monika zaaranżowała powrót na scenę jej mamy, Niny (Małgorzata Zajączkowska). Borecka kontaktuje się w tej sprawie ze swoją dawną współpracowniczką, Olą (Monika Mariotti). Dziewczyna namawia ją, żeby otworzyła własną agencję wspierającą kariery artystów.

W szpitalu ordynator prosi Monikę o zorganizowanie szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych dla lekarzy i pielęgniarek. Siostry Boreckie próbują poznać przyczynę kłopotów finansowych Grzegorza. Igor Szot (Paweł Domagała), największa gwiazda filmowa wypromowana przez ZEIT Studio, buntuje się przeciwko Jakubowi (Rafał Królikowski), który jego zdaniem wykorzystał sukces byłej partnerki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: